Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok olyan babakocsit...

Tudnátok olyan babakocsit ajánlani ami 3 éves korig jó?

Figyelt kérdés
Márka esetleg link róla?
2011. nov. 9. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha születéstől szeretnéd, akkor a Peg-Perego Uno-t ajánlom.

Ha 6 hónapos kortól, akkor a legtöbb sportkocsi már jó lesz, nekünk a Chicco Ponee vált be (5,5 kg, de sajnos már nem gyártják).

2011. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ilyen kocsink van most.

[link]


1 éves fiam már kinőtte sajna :(

2011. nov. 9. 17:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego Pliko P3 van, jelenleg az 10 hónapos lányom használja, de néha belemászik a 3,5 éves bátyja, és tök jól elfér benne.
2011. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem Graco Ultima (TS-) vlt, 2 éves és 3 hónapos votl, amikor eldtam, de még szerintem most is simán beleféren, pedig már 2 évesen 14 kg és 91 cm-e volt a "kis"lányom


[link]

2011. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ilyen van és 20 kilóig jó. Mi szeretjük, könnyű irányítani, a kicsinek kényelmes. 11 hós a fiam most.

2011. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehagytam a linket :) [link]
2011. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, 20 kg-ig ajánlják. Nagyon meg vagyok vele elégedve, kisfiam imádja, nagyon jól kilát belőle, aludni is tud benne kényelmesen, könnyű és kicsire csukódik, kis csomagtartóba (Splash) simán befér a többi cuccal is. Szuper könnyen, még egy kézzel is simán irányítható. Ami hátránya lehet, a kicsi bevásárló kosár (nálam nem volt szempont, mert így is elfér a gyerkőc csererucija, a lábzsák, és még egy-két játék is, bevásárlást úgyis kocsival intézzük). Jah, és a kinézetéért egyenesen odavagyok. ;D

2011. nov. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt kinőttétek?


quinny speedi?

2011. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen,amit linkeltem azt kinőttük :(
2011. nov. 14. 09:36
 10/10 anonim ***** válasza:

a speedit ajánlom, nagyon széles ülőfelülete van.

Nekünk egyébként pierre cardin ps 637 volt, nem egy gyakori kocsi, új ára is 20 alatt van valamivel. Tök kényelmes volt, szerettük.

2011. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!