Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kinövi a babád a pelenkázót...

Ha kinövi a babád a pelenkázót, akkor hol öltözteted, pelenkázod?

Figyelt kérdés
16 hós kislányom, kb 82cm és jön a kistesó júliusban. Arra lennék kíváncsi, hogy akinek a babája kinőtte a pelenkázót min és hogyan öltözteti, pelenkázza a babáját. Nekem idáig jó volt mert nem kellett hajolgatnom és a fürdetés után is ezen volt öltöztetve. És ha jön a tesó, akkor már nem szeretnénk neki venni mégegy pelenkázót. Ötletek? a válaszokat előre is köszi
2011. márc. 30. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kemény pelenkázóalátétünk van, azt szoktam letenni a szőnyegre, mellé ülök, és arról pelenkázom kb. 90cm magas kisfiamat.
2011. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már kinőtte! :) 9 hónapos, egyszerűen az ágyon egyébként is nagyon izeg mozog itt van lehetősége. Az ágy mellé térdelek és pont jó. A pelenkázó már egy ideje (mióta pakol) csak szekrénykén ruha tárolására szolgál.
2011. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányom már két éves, kb 10hónapos kora óta kanapén vagy a földre leterített takarón öltöztetem, most már öltözik. Pelusozni nem kell, csak esti alváshoz, így azzal már nincs gond.
2011. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a pelenkázót, a lányom 91 cm, 2,5 éves, és még azon szoktam . Lelóg a lába, de simán lehet ott is, az a legkényelmesebb. Nálunk is jön a kistesó, de attól még lehet a nagyot is ott öltöztetni, ha akrod.
2011. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 14 hós koráig használtam 84 centi volt akkor :)

De csak azért nem használjuk,mert egyszser mikor felraktam a 11 kilós lányom,becsípődött a hátam,3 napra mozgásképtelen lettem :( Így én azóta nem merem rátenni :(


Azóta minden ilyesmit a nappaliban a kanapén csinálunk, egy ilyen liberós nejlonos valamit terítek alá, ha baleset lenne!Pedig nagyon jó volt ilyen téren a lányom,mindig hagyta magát a pelenkázón, pedig féltem, hogy majd ha izes mozog,de mindig hagyta magát,sajnos már az ágyon kell!

2011. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

babám rosszaság, őt nem raktam fel a pelenkázóra úgy 8 hónapos kora óta mert nem maradt meg és féltem, hogy leesik.

földön, ágyon, kanapén pelenkázok, alárakok egy t.pelust és annyi. öltöztetni inkább utána rohangálva szoktam ;)

16 hónapos

2011. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ágyon szoktam, de fürdés előtt/után a mosógépen (persze nem akkor, amikor be van kapcsolva :)). Rá van rakva egy pelenkázólap, és úgy.
2011. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!