Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » -Babylove Jumbo pack mennyibe...

-Babylove Jumbo pack mennyibe kerül? Dereka gumis?

Figyelt kérdés
vagy van dm*es pelenka ami gumírozott derekú? lányomnak a pampersből 4-es kell, akkor ebből is?
2011. márc. 30. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyik Babylove sem gumis derekú. gondolom, igen, 4 es kell.
2011. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de kár :( azt hittem gumisak. valahogy azokat jobban pártolom. csak a számouzások vannak 4-9 meg 7-18-ig. a llányom meg 7800g.
2011. márc. 30. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt találtam a neten: Derék- és combrész: a derékrész nem gumis, ezt viszont ellensúlyozza a két oldalon lévő ragasztós fül, ami tökéletesen rugalmas és erős, de kényelmes tartást biztosít. A combrész gumis, nem vág be, és mivel a méretnél már levontam egy pontot, így itt ezt nem teszem, bár a combjánál folyik ki mindig a pisi

[link]

2011. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem nyílik meg a link :(

köszönöm, akkor gondolkodóba esek. csak mennék holnap pelust venni plusz még van 15%-os kuponom is. no meg akkor váltanék ki egy jokert is.

szerintetek vegyek ilyet?

2011. márc. 30. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem tudom miért nem nyílik meg Neked, nekem megnyílik a link :) Én nem vennék ilyen pelust, habár megoszlanak a vélemények róla. Esetleg vegyél először kis kiszerelésűt és próbáld ki. Azt hiszem van kis csomagos ebből is.
2011. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a babám a Babyloveot használja, és nagyon meg vagyok vele elégedve. ár/érték arányban a legjobb szerintem.
2011. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lehetett a gond, bezártam majd ismét kinyitotam a böngészőt és most meg megnyilt...hát elgondolkodtam hogy most mi legyen! a kuponokat szeretném felhazsnálni, a 15%-os lejár holnap.
2011. márc. 30. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Találtam Neked egy másik linket is. Ha holnap jár le a kuponod, akkor vedd meg a Babylove-ot legalább kipróbálod. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!