Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Dm-es babylove...

Milyen a Dm-es babylove törlőkendő? Elég nedves? Bevált nálatok?

Figyelt kérdés
Régebben próbáltam már, de akkor nem szerettem mert nem tartottam elég nedvesnek. Most a Dm bababónusz programban a legutóbbi kuponfüzet szinte tele van babylove törlőkendővel. Aki ezt használja folyamatosan megtudná mondani hogy változott-e a minősége?
2011. okt. 20. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem. használtam az Axxo-t, az tényleg nagyon nedves volt, csavarni lehetett. a Rossmanos nem jött be, alig vártam hogy elfogyjon. már jó pár hónapja csak DM-s törlőt használunk, még akkor is ha nem akciós.
2011. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem, szinte csak ilyet veszünk már 3 éve. Sztem pont elég nedves (pl a bazi drága neogranormonos szárazabb, de a rossmannos is), leszedi amit kell, de nem tocsog.
2011. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én kezdettől fogva Pamperst vettem aztán egyszer nagyon le volt akciózva meg kuponom is volt a DM-re és gondoltam kipróbálom.Na azóta nem költök több száz forintot a pampersre.Én nagyon szeretem.Kellően nedves és puha is.Jó minőségű szerintem én a sárga színű illatát szeretem de a zöld is jó.:)
2011. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi is azt használjuk kb. 1,5 éve. Mindenfélét kipróbáltunk de nekünk ez, és a kék WetWipes (Tesco márka) jött be a legjobban. Annyi csak, hogy én vettem hozzá dobozt, mert macerás visszazárni, pláne, ha agyerek is élénken érdeklődik a zacskó iránt!
2011. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok. ténylegelég jó rugalmas.

én pl úgy használom, hogy széthúzom és aztán félbetépem. És így is teljesen jól töröl, nem foszlik - és kétszer annyi ideig tart.

én is a zöldet meg a sárgát szeretem legjobban.

2011. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

első vagyok.


én is dobozban használom a törlőket. ez a félbetépés nem is rossz ötlet :) mert tényleg sokszor nem is kellene az egész.

2011. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Rengeteg popsitörlőt kipróbáltunk már, de hetek óta a zöld DM-eset használjuk :)

Szóval jó, szeretjük, bevált :)

2011. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A fehér és a zöld (sensitive, comfort) csomagolásúra van kuponom. Kipróbálom és majd kiderül.
2011. okt. 20. 22:45
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon bevált! Fehér és zöld közül a zöld tetszett jobban. Viszont a legeslegjobban a sárga. :)
2011. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nem jött be, lehet, hogy rossz szériát fogtam ki (4-es csomagolás), de alig volt nedves és az illata arról jobb nem is beszélni. :(


Én zöld Huggiest használok és nagyon imádom az illatát és a nedvessége is tökéletes szerintem. 4 csomag 1400 ft.

2011. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!