Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakekszbe sütve adhatok...

Babakekszbe sütve adhatok tojássárgáját 8 hósnak?

Figyelt kérdés

Találtam egy receptet, citromos babakeksz, 2 sárgáját kell beletenni. 8 hónapos a fiam, még nem evett abszolút tojást. Süthetek neki?

Köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 30. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem a védőnő azt mondta,tojássárgája mehet 8 hós kortól!
2011. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs azt elfelejtettem,megírnád a receptet!!köszi előre is!
2011. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia,


Köszönöm a választ, itt a recept:


[link]


nekem tetszik, csak a védőnők azt mondta vrjak 9 hóig, viszont mindenhol 8-cat hallottam én is ezért gondoltam megkérdezem adott-e már valaki :)

2011. márc. 30. 18:44
 4/9 kisnita ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki, én is 8 hósan adtam neki először.
2011. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

6hónaposan kóstolgatta a bundás kenyerem...egy éves tortáját úgy csináltam mint általában szoktam.semmitől nem féltettem hogy mit nem lehet ennie. Mára 43éves erős,szorgalmas férfi aki azóta sem volt semmi baja...

egy 64 éves nem régi módi nagymama

2011. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Kedves Kérdező!

Én a tejföl helyett mindenképpen a joghurtot használnám mert azt viszont a védőnő nállam csak 10 hónapos kortól javasolta!


Kedves nem régimódi Nagymama!

Az,hogy 43 évvel ezelött az volt a trendi,hogy minél hamarabb zsíros bundáskenyeret majszoljon a gyerek rendben van!(tojásfehérje 1 év alatt nagyon nem javasolt!!!)Csak ma már bizonyított,hogy azért van ennyi allergiás,beteg ember mert korán kezdték a hozzátáplálást illetve nem épp a megfelelő dolgokkal kezdték!Tegye össze a 2 kezét,hogy a Kedves Fia nem tartozik ebbe a táborba!

Neharagudjon,nem bántani akartam de én azt gondolom,hogy 43 év alatt sok víz lefolyt a Tiszán!

2011. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

na én sem nagyon néztem ezeket a dolgokat.mert amúgy semmit nem ehetne a gyerek......ez már valami felfújt dolog lett

3éves kislány anyukája

2011. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, remélem nem lesz vita ebbl a kérdésből, mindenesetre valahol a két álláspont között szoktam keresni az arany középutat :) Tény hogy én nagyon megnézem mit szabad adni, de az is, hogy elítélem a "csak szoptatni érettségiig" szintű hisztit is, ez minden anyának egyedi döntése, a válaszokat köszönöm szépen, végül megsütöttem a sütit tojás nélkül mert nem bíztam magamban hogy tutira szépen tudom kettéválasztani a sárgáját a fehérjétől, a fehérjét pedig még nem merem adni neki. De a főtt tojás sárgáját a tanácsaitaok alapján fogom neki adni, köszönöm mindenkinek és szép napot!
2011. márc. 31. 15:58
 9/9 anonim ***** válasza:
a legújabb ajánlás szerint már simán lehet neki adni fél évesen babapiskótát.
2011. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!