Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzas eseten lehet hanyas...

Fogzas eseten lehet hanyas naponta tobbszor is? Kisfiam jovo heten lesz egy eves. Ma alig evett es az elmult 5 oraban ketszer janyt sugarban.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem. inkább az lehet, hogy fogzik, emiatt gyengébb az immunrendszere, ezért elkapott valamit.
2011. márc. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vírus. Fogzástól hányni nem szoktak, hasuk mehet meg hőemelkedésük lehet, de hányás nem jellemző.
2011. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a fogzástól van.Ha egy éves lesz, gondolom nem az első foga jön, és ha a többinél nem volt ilyen tünet, akkor kicsi a valószínűsége.Sok mindent lehet a fogzásra fogni, de ezt nem.Én a helyedben elvinném orvoshoz, mert lehet, hogy elkapott valamit.Ne szenvedjen szegény!
2011. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet a fogzástól ,az én fiam minden fog elött eljátsza ezt,sokszor onnan tudom hogy készülödik,ezután az étvágytalanság következik,és hasmenés.álmában sirdogál,és nagyon nyálzik,kicsit melegebb mikor kel.

szerintem simán lehet,de az is lehet hogy csak sokat ivott.de én fogra tippelek ha az én fiam hány(persze hogy nem beteg és nincs láza természetesen)

2011. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!