Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévény tornára megyünk,...

Dévény tornára megyünk, holnap lesz az első "igazi" alkalom, h kezelésbe veszik 3 hónapos kicsimet?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdem aki vitte már a babáját ilyenre!

le vannak tapadva az izmok nagyon sok helyen, a torna után milyen lesz a baba, elfelejti vagy egész nap nyűgös lesz, mégis mire számíthatok??


2011. márc. 31. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi is járunk, eddig hatszor voltunk.

Az első kezelést végig sírta, a másodiktól már csak néha sír, ha olyan helyet kezelnek, ami még rossz neki (has, egyik karja, nyaka).

Az enyém rögtön elfelejti, utána sokat alszik.

Az első 2-3 kezelés után aznap még izomláza volt és nyűgösködött pici, de semmi komolyabb nem történt, azóta már ez sincs!

2011. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

szia

köszönöm a választ!

meg mondom őszintén, h nagyon-nagyon félek, tiszta ideg a gyomrom.ráadásul az enyém úgy tud sírni, h ellilul a kis feje meg fújni kell h vegyen már levegőt.

ti mikor kezdtétek és meddig kell mennetek kb.?

2011. márc. 31. 10:29
 3/14 anonim válasza:
mi is 3 hósan kezdtük, most 4 hónapos múlt eddig 5ször voltunk, hát szerintem borzasztó....mindig végig üvölti az egészet, mert fáj neki és volt, hogy már az én könnyeim is potyogtak. viszont megéri, mert látványos a javulás....inkább most kinlódjon picit, mint hogy később baj legyen. utánna pedig hatalmasakat alszik, úgy kifárad. Nektek mért kell járni??
2011. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
most olvastam, h letapadt izmok :) nekünk is ugyan ez a baj amúgy. ez a rosszabbik eset sajnos, a laza izomzatú babáknak kevésbé fáj :S az előző válaszoló voltam :)
2011. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

le van tapadva az izom,a nyakán,a lapockái telesen le vannak, a lábait nem tudja nyújtani, és még kengyelbe is van szegényem.

hát kivagyok.

írjatok még, szívesen olvasom a tapasztalatokat!

köszönöm

2011. márc. 31. 10:39
 6/14 anonim válasza:
szegény pici baba :( nekünk sem nyújtja rendesen a lábát de a legnagyobb baj, hogy a fejét teljesen jobbra fordítja és eddig alig akarta a másik oldalra, már picit el is laposodott a feje, de már látszik a javulás...de megküzdünk érte. hát készülj fel ,hogy nagyon rossz lesz, de túl kell rajta esni :( én minden alkalom előtt félek.... hova fogtok járni?
2011. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Mi három és fél hósan kezdtük a tornát a kisfiammal. Neki feszes az izomzata a nyakán, karjain, lábain, nagyon kellemetlen neki is a torna és ő is sír néha úgy, hogy nem vesz levegőt, de nem végig!

Próbálj meg játékot vinni neki, amit tud közben nézegetni, az otthonról vitt ismerős játék egy kicsit megnyugtatja, közben nyugtatgatni, nekem ez vált be.

Nagyon hasznos a torna és minden alkalom után tényleg láthatóak a változások!

A legfontosabb, hogy ne idegeskedj előre, még nem is tudod hogyan fog a babád reagálni!

Én mindig próbálok higgadt maradni, akkor ő is könnyebben megnyugszik és tényleg egyre kevesebbet sír.

2011. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
de jó nektek :) én hiába nyugtatgatom, meg viszek játékokat annyira sír és ideges, hogy semmi nem érdekli.....már van hogy az ordítás közben pillanatokra elalszik olyan fáradt, aztán kipattan a szeme és folytatja tovább.... :S
2011. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

sziasztok

köszönöm a sok írást,kicsit talán meg is nyugodtam már.

Az egyik választ mintha én írtam volna,mégpedig azt amelyik gyerkőc anyuja írta, h csak jobbra van a baba feje és ott lapos és balra hébe-hóba forgatja...nálunk is dettó ugyanez van.Már a felmérésen is az volt, ha hanyatt fekve egyenesbe tette a fejét a babának már az sem tetszett neki:(

Nehezíti a helyzetünket a folyamatos kengyel viselése a csípőficam miatt,és még lehet , h 6.hónapig is kell viselnie.Amúgy mi Keresztúron járunk a Fürge Lábak Alapítványi tornára ill.mostantól megyünk és nem tudom meddig,biztos több hónap kell majd , h telesen rendbe jöjjön mindene a babámnak!Ti hova jártok?

2011. márc. 31. 15:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Tegnap 10.53 vagyok. Mi a Dévény Alapítványhoz járunk tornára a Moszkva térre.

Milyen volt a torna? hogy viselte a picurod?

2011. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!