Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért változott meg a babám...

Miért változott meg a babám étvágya?

Figyelt kérdés

Igazából okés hogy jön a foga,ezmiatt most kicsit kevesebbet is eszik,de nem nem tudom miért van az hogy az ebédnél nagyon nyűgös,sírdogálós,éhes pedig,de alig akarja megenni a főzit,hordozóból eszik még.7 hónapos.Elfordítja a fejét,sírdogál,közben bekap egy -egy falatot,de feszeng.

De a tejpépet amit szintén hordozóból eszik,azt megeszi? Mi a baj,pedig eddig olyan szépen evett,mindent szó szerint amit korának megfelelően ehet,megette.

Most meg?


2009. febr. 26. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt, van. 9 hós.

nem szabad erőltetni, én arra jöttem rá. ha nem akar enni, akkor nem. ez van, bele kell törődnöd.

2009. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És meddig tarthat ez,meg mitől vajon?
2009. febr. 26. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

hogy mitől van, azt nem tudom. az én fiam imádott enni, ahogy a nagy könyvben meg van írva. mindent evett, nagyon szépen.

aztán hirtelen semmi. már ott jártunk, h ebédre nem evett semmit. aztán most a 10órai lett gyanús.

már nem is adok neki, szóval reggeli után csak ebéd jön. és az uzsit oldom meg úgy, h a tejpépjébe teszek gyümit, így a 10órait belecsempészem az uzsiba.

rafináltnak kell lenni nagyon:))

1. voltam.

2009. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi,nemsokára felébred,és jön az ebéd,előre félek:-(

Minden jót Nektek.

2009. febr. 27. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!