Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiam tegnapelőtt...

3 hónapos kisfiam tegnapelőtt kapta meg a védőoltását. Azóta nyűgösebb, sírósabb, az étvágya nem változott és láza sincs. Lehet összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés

Mostanában az öklét is gyakrabban rágja és intenzíven nyálzik. Lehet, hogy fogzik? Az ínyén nem látok változást.

Ez nem két kérdés akar lenni. Próbálok rájönni a nyűgösség okára.


2009. febr. 26. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia mi is így vagyunk. Az oltás óta, nyugtalanabb. Nem mondom hogy annyira nyűgös, de azóta képtelen aludni 1 óránál többet egyhuzamban. Nekem is rágja a kis öklét, szinte mindíg a szájában van, és nyálal, de úgy, hogy folyton át kell öltöztetnem. Az ínyén én sem látok változást, de a dokinéni szerint már mozoghatnak a fogcsírái, és ez lehet az oka.

Remélem túl megy rajta a dolog.

Minden jót nektek.

2009. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! A nyűgösség tuti az oltástól van, 1-2 nap és elmúlik. Az én kisbabám is ugyanígy wsokat nyáladzik és az öklét szopizza (a cumit nem fogadja el).Szerintem ez azért van, mert az emésztése és az agya fejlettebb már...Ha megérzi a tej illatát, vagy égség-érzete támad, megindl a nyála.

A kezét pedig most kezdi felfedezni, egyre többet játszik vele, összekulcsolja, kezd megfogni dolgokat, pl. a ruhácskáját alaposan megmarkolja vagy az enyémet és alaposan megcibálja nem is beszélva a hajamról :))

2009. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!