Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lenneegy pár kérdésem az...

Lenneegy pár kérdésem az áprilisi Hungexpos bababörzéről?

Figyelt kérdés
Áprlisban lesz a Hungexpon megint a nagy bababörze. Milyen márkájú bébiétel gyártó cég van kitelepülve? Mennyivel olcsobb a bébiétel? Valamint pelenka szokott lenni akciós? Pampersre gondolok. Mit érdemes még venni?
2011. márc. 31. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Gyakorlatilag az összes "nagy nevű"cég képviselteti magát egy ilyen nagyszabású rendezvényen!Szinte mindent érdemes venni,mert mindenki akciózik ilyenkor.Mondjuk én pl.bébi ételt nem vettem még kinnt,de tavaly a Humana standjánál óriási akció volt.A 4-db-os babapudingot aminek darabja 600 ft.a boltan,nos ott 1 kartonnal adták ugyanennyiért!6x4db.volt 600 ft.Vettem is 3 kartonnal és ráadásul a szav.ideje is hosszú volt.De pelus akció is mindíg van.Használt és új rucik,cipők,játékok,babaápolás,babakocsi stb.Egyszóval minden van ami a babázással kapcsolatos.Én nagyon szeretem,mert mindíg sikerül jó cuccokat potom áron megvenni:)Szerintem ne hagyd ki,tényleg érdemes kimenni!Olyan áru dömping van,hogy fél nap is kevés,hogy végigjárd:D
2011. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy kérdezek....,de mikor lesz pontosan a bababörze?

1,5 hónapos a babám és nagyon el kellene mennünk.

Lenne mit venni neki.

2011. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
április 16-17 szombat-vasárnap 8-16-ig.
2011. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!