Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababörzéről vélemények?

Bababörzéről vélemények?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ma megyek, nagyon szeretem, ha ez volt a kérdés :)

Egyet nem szeretek, mikor látom, hogy Angliából hozott, ebay-en vásárolt (NEXT, Cherokee) nagyon drágán adnak. Én is vettem már ott ruhacsomagot 1 fontért, a börzén pedig 1 rugiért elkérnek 1500-2000 Ft-ot. Na tőlük nem veszek semmit.

2010. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tömeg, egyáltalán nem kedvező árak, én már a teszveszre se megyek fel, mert mindenki ott akar meggazdagodni.
2010. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én szeretem, nem érdekel honnan, vagy mennyiért hozták, ha nekem megéri, megveszem
2010. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ma voltam először, nagyon tetszett.Egy hatalmas szatyornyi ruhát vettem 3000 ft-ért, volt közte 1-2 vadonat új csomagolt darab is, de az összes tiszta volt egyiken egy folt se.Volt drága eladó is, tőle persze nem kell vásárolni.
2010. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A maira nem mentem ki, mert az ilyen nagy rendezvényeken rengetegen vannak, és már jártam úgy, hogy majdnem eltapostak babástól, és még nézelődni se tudtam rendesen. De kisebbekre ki szoktam menni, rengeteg jó és olcsó dolgot lehet venni, az eredeti ár töredékéért.
2010. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!