Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tegyek? Nagyon aggódom a a...

Mi tegyek? Nagyon aggódom a a széklete miatt.9 hós SÜRGÖS

Figyelt kérdés

ked este ota adom neki a gyogyszereket:kiszáradásra és hasmenésre.vizsgálati eredményre várok de egyszre csunyább a kakija.narancssárgás már a vértöl és sok a hajszál vér benne.visszavigyem?várjak még egy napot?nincs láz jo kedvü.

glutén és laktoz mentes tápot és tejet kap müzlivel ami szintén glutén mentes.mást nem fogad el.abbol is a fele adoagot mint eddig.


2011. márc. 31. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vidd vissza, inkább potyára menjetek a dokihoz, mint nagy baj legyen.

A piciknél egy fél nap döntő lehet kiszáradásnál, hasmenésnél.


Szorítok, hogy hamar meggyógyuljon!

2011. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább vid el mint hogy nagyobb baja legyen..
2011. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Doki lássa minél előbb. És igyon sok vizet, vagy szopizzon.
2011. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kicsid? Tehéntejet adsz neki? Nem lehet, hogy tejfehérje allergiás. Nálunk akkor volt ilyen a kaki, mikor meghajtotta a tehéntej. Utána igazolódott az allergia is.
2011. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! nálunk is a tejfehérje okozott véres híg kakit.vidd vissza a dokihoz én is azt mondom.
2011. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi újság van a babáddal, vissza vitted végül? jobbulást nektek!!
2011. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

először is köszönöm a válaszokat.sajnos vagy szerencsére korház lett belőle.elvittem orvos helyett sürgösségire.

gyomol és bélhurut.ez lett a vége.iszonyatosan pipa vagyok a 2 orvosra.az egész világon ez a betegség megy még itt is ahol élünk és ezek..ááá

infuziozták egész éjjel tegnap.reggel gyümölcslé és gyümpüré.nagyon nem tetszett neki de belenyomtam.mondták hogy muszáj.várták a székletét de nem jött.csak miután eljöttünk. :)

volt benne nagyon halvány vérfolt de szerintem elmulik ha megkapja a regenerálo gyogyszert gyomorra.

nagyon köszönöm a jo tanácsokat.

szép napot

2011. ápr. 1. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!