Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiamnak már vagy 2...

1 éves fiamnak már vagy 2 hete lágy a széklete. A doki azt mondta h nem hasmenés, de én aggódom! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

-6 foga jön egyszerre

-hétfőn,kedden volt egy kis láza

- 2x voltunk dokinál kapott antibiotikumot,calcimuscot,c-vitamint

-a doki azt mondta h ez nem hasmenés,bár ezt csak elmondás alapján véleményezte

-nem folyós,nem sugárba jön neki,de elég lágy,bocsi de olyan bébiétel állagúhoz tudom hasonlítani(ne haragudjatok,de próbálom megértetni magam)

-a doki erre mondta h nem hasmenés és nem adott rá semmit,én öncélúlag vettem neki normafloret


Aggódom.Napközbe teázik sokat,reggelire Uht tejet kap,semmi különöset nem tapasztaltam eddig rajta,nem volt kiütéses semmi.


Vélemény?


2011. okt. 13. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

ez nem hasmenés,

Mire kapott antibiotikumot? Nem írtál semmit amire antibiotikum kéne

2011. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

két napig lázas volt,a legmagasabb 39 fokos volt,kicsit folyt az orra,meg a doki még mondta h picit piros volt a torka,de arra nem írt semmit....erre kapott antibiotikumot


akkor miért ilyen lágy neki?vagyis mitől lehet?vagy ez normális?

2011. okt. 13. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:

hááát nem tudom milyen orvos aki erre már antibiotikumot ad. Mit fog adni, ha tüszös mandulagyulladása van?

lehet laza pl a gyógyszertől is

2011. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez még tényleg nem hasmenés. Az én kislányomnak mindig ilyen a széklete, azt mondta a doki, hogy ez teljesen normális, nincs semmi gond ezzel. Még mindig jobb ez, mintha kőkemény lenne és szenvedne, mire kinyom egy keveset magából.

És igen, lehet az antibiotikumtól, lehet a fogzástól, lehet a betegségtől. A normaflor az nem árt, adhatod neki nyugodtan, mert erősíti az immunrendszerét, valamint az antibiotikum és a betegség után egy kicsit rendbe teszi a bélforáit is, amit eléggé megvisel egy antibiotikum kúra.

Ne aggódj, semmi gond nincs ezzel a kakival. Akkor lenne gond, ha bűzös és nyálkás is lenne, esetleg még véreskés is.

Amúgy én sem értem, hogy "ennyiért" miért írt a doki antibiotikumot...

2011. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én sem örültem neki,de mit tehetnék,én mint laikus?! :(
2011. okt. 13. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a tejtől ilyen a széklete. Nekem attól szokott hasmenésem lenni.

Az én kisfiamnak mindig ilyen, sőt volt már ennél jóval folyósabb is, és még az sem volt hasmenés (orvos a férjem, és még 3-an a családban, szóval meg tudják állapítani :)).

Antibiotikumot én nem adnám be neki, amíg nincs elhúzódó, torok/mandulagyulladása, mert a vírusokkal szemben nem sokat tesz az antibiotikum... inkább egy kis immunrendszer erősítés. A Normaflore csak jót tehet.

2011. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
multikid szirupot adom neki és a cebion cseppet,emellett napi 2 gyümölcsöt kap
2011. okt. 13. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nagyon jól tetted, ez tényleg rendbe rakja a kicsit. Mielőbbi jobbulást nektek, és vitamin mehet egész télen, inkább előzzük meg amit csak lehet :)
2011. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen,viszont nektek is :)
2011. okt. 14. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!