Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam lábujjkörmei vasatagok,...

Fiam lábujjkörmei vasatagok, sárgák, szinte karmok. Mitől lehet? Levágni is alig lehet őket.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan a körömgomba tünete.

Vidd orvoshoz és írass föl vele krémet.

2011. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gomba lehet. Nem járt véletlenül uszodába?
2011. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Körömgomba, vidd el orvoshoz
2011. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másfél éves. Lehet, hogy bepálik a lába a harisnyában, szandiban/cipőben?
2011. ápr. 1. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak egy éve volt ilyen. Az egyik lábán a nagyujján a köröm oldalt nagyon megvastagodott, sárga volt. Én nem vittem orvoshoz ez miatt, hanem felhívtam telefonon. Rögtön mondta, hogy körömgomba, Canestennel kellett kenegetnem, kb. másfél-két hét alatt elmúlt a sárgaság, viszont a körme azon a helyen vastagabb maradt. :( Ez nem gond, csak a vágása nehezebb. Bőr zárt mamuszban volt itthon télen, akkor keletkezett ez a gomba, mondta az orvos, hogy itthonra kizárólag szandált használjunk, és persze 100% pamut zoknit, harisnyát.
2011. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!