Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meghívtak keresztelőre, hogy...

Meghívtak keresztelőre, hogy oldjam meg 3 hós babával?

Figyelt kérdés
az egész logisztikája nekem olyan nagy gond, szoptatás, altatás, stb. nehezen alszik el, általában szopin vagy ringatva. ráadásul túl sok inger érné 1 nap, nem szoktunk vele ilyen nagy nyüzsibe kimozdulni.
2011. ápr. 1. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol lesz a keresztelő utáni vendégség? ha a meghívóknál, aKKOR NINCS SEMMI GOND, HISZ BIZTOSAN lesz olyan helyiség, ahol meg tudod majd szoptatni és el is tudod altatni a picit. Az ingerektől se féltsd, hisz azért már nem újszülött. Ha elfárad, vonulj vele egy nyugisabb helyre és altasd el a szokottak szerint! Ne félj, neki még nem a környezet a fontos, hanem az, hogy te ott legyél vele!
2011. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
étterembenlesz
2011. ápr. 1. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Ok. a se kivitelezhetetlen. Csak akkor kicsit jobban kell szervezni :) Szóval: Visztek babakocsit, hogy legyen hová letenni, ha elaludt és ne kelljen végig cipelni, hisz neki jobb, ha vízszintesben van. A szoptatást is biztosan meg tudod oldani, az éttermi személyzet biztosan tud neked adni egy szobát, ahol elbújhattok, akár ott is aludhat a pici, mondjuk egy babaőrrel, ha zárható az ajtó.. Amíg ébren lesz, addig meg vagy a babakocsiban lehet melletted vagy hordozóban, kicsit kézben is :)

A rokonoktól se féltsd, örülj, ha szeretik :) Neki is meg kell szokni azt, hogy nincs egyedül.. Az az egy nap nem a világ! Gondolom, neked is jót tesz, ha kimozdulsz, a babádnak se lesz baja tőle :) Ja! Ha ott a babakocsi, akár sétálhattok is egyet, hogy elnyomja a kinti levegő...

2011. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 1. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Vigyél babakocsit. Szoptatni bárhol lehet, bár tudom, hogy kényelmetlen (pl kocsiban vagy az étteremben).

Vigyél a babának váltóruhát, váltópelust, textilpelust, esetleg magadnak egy másik felsőt, ha véletlen összetejezed magadat.

Nem olyan hosszú idő ez, a keresztelő is rövid idő, és az éttermi rész sem.

Hidd el,nem lesz semmi gond, ne aggódj, menj el, és érezd jól magadat.

Én is mindig ráparáztam régen az ilyenekre, de már rutinosan nyomom az ilyen eseményeket, 2 évvel ezelőtt 6 esküvőn voltunk babával (az elsőn 3 hónapos volt, az utolsón 10 hónapos), mindig vittünk babakocsit, mindig tudtam valahol szoptatni és tisztába tenni. Soha nem volt semmi baj, de előtte mindig nagyon izgultam.

2011. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kell félni, én tanu voltam a barátnőm esküvőjén (polgári, meg templomi is volt) egy 3,5 hós babával. Nem volt semmi gond, a gyerekek imádják a társaságot, de ne engedd hogy a párodon kívül más felvegye.
2011. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!