Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha még az 5 hónapos...

Az baj ha még az 5 hónapos babám nem tud hanyatfekvésből a hasára fordulni? Oldalra már tud 3,5 honapos korátol de át még nem fordult.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így voltunk aztán gyakoroltunk egy kicsit aztán 5.5 hósan egyik napról a másikra átfordul magától. Ha kell ha nem fordul, persze akkor a legjobb ha jól bekajál aztán jön is egy kicsi kaja vissza. Most meg vissza nem sikerül és azzal próbálkozunk.:)
2009. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 6 hónapos, de még ő sem fordul.

Állítólag engem orvoshoz akartak vinni, mert még 8 hónaposan is csak feküdtem. :)

2009. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj. Az én babám 3 hósan hasról hátra gurult, de fordítva még nem sikerült neki sem (4,5 hós). Azt olvastam, hogy hátról hasra később tanulnak meg forogni, de az ismeretségi körömben volt baba, aki ezt előbb művelte.
2009. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6-6,5 hónapos korig van ideje :)

azt figyejétek,hogy ne csináljon mást helyette,pl, ne másszon vagy üljön,mert akkor fontos a gyógytorna,megelőzni a lehetséges későbbi iskolai problémákat. Az nem baj,ha kicsit lassúbb és később kezdi el,de szép sorjában halad a mozgásfejlődéssel. Ne aggódj szerintem!

2009. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj. a kisfiam is elmúlt már egy 5 hónapos, amikor sikerült neki, de aztán folyamatosan pörgött-forgott oda-vissza. a barátnőm kisfiának csak 7 hónaposan sikerült, mert vékonyka, gyengébb baba volt, de azóta már mászik és áll. szóval a kisbabád még ráér, ne aggódj:)
2009. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,megnyugodtam,nagyon boldog babázást!!!!
2009. febr. 28. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!