Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tupperware cumisüveg - mik a...

Tupperware cumisüveg - mik a tapasztalatok róla? De írhattok a Tupperware egyéb bébi termékeiről is!

Figyelt kérdés
cumisüveg, csőrös pohár, bébi tányér, bébi evőeszköz, tápszer adagoló
2011. ápr. 2. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az árakból ítélve valami csodaszerek... Egyismerősöm vett egyet, kipróbálta aztán megállapította, hogy a harmadába kerülő Avent semmivel se rosszabb...
2011. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cumisüvegünk van, de nem próbáltuk igazából, mert az Aventtel totál meg vagyok elégedve.

Csőrös poharunk is van, kisfiam nagyon szerette, csak kirágta, és ahhoz kicsit drága, hogy állandóan új fejet vegyek rá.

Kanál és villa is van, amit nagyon szeret fogni, és enni vele. De egyszerűen iszonyat szar kiképzése van, belerakod a tányérba, és mivel foganytúnehéz, kiborul a tányérból kajástól. Párszor már tartottam ott, hogy most dobom ki azonnal... de tényleg könnyű fogni a gyereknek, csak ezért tartottam meg, és használjuk. Óvatosan kell vele bánni, az biztos, kaját rajta hagyni, és csak úgy letenni a tányér szélére nem szabad.

2011. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten babás dolog eredeti funkciójában: a hagymaaprítója nagyon bevált a darabaosabb ételek készítésekor, nagyon szeretem, mai napig a reggeli müzlijébe a gyümölcsöt azzal pépesítem.
2011. ápr. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk van cumisüveg is.nos amikor el ment a tejem ebből az üvegből vagyis cumiból fogadta csak el a tápszert,van rajta egy olyan funkció ami megelőzi a hasfájást,hogy hogy működik azt nem tudom,jó sokig tartja a hőt,és a cumi is 3 funkciós.van hozzá itató rész is.én kaptam de ennyi pénzért én biztos nem vettem volna,de igy hogy kaptam,tudom,hogy jó.már rég nem használjuk,viszont van kanál és villa,kis tányérkákkal azt nagyon szerettem,pont a kicsi kezéhez van méretezve,azt használjuk még ma is 2 éves.anyukámnak szinte minden termékük meg van,ő hozta ezeket nekem.
2011. ápr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!