Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg melegen tartása:...

Cumisüveg melegen tartása: Avent hőtartó táska, vagy zselés melegítőpárna? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tápszerhez forralt vizet szeretnék benne melegen tartani, pár órás autóutak és kirándulások idejére. Autós melegítőnk van már, de a kirándulások esetén nem jó megoldás. Várom a tapasztalataitokat, kinek mi vált be.

Ha esteleg vkinek Tommee Tippee üvege van, akkor azt mivel tartja melegen? Köszönöm.


2010. okt. 14. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Termosz esetleg?

Nekem van ilyen hőtartós, belül hungarocell anyagú cumisüveg tartóm, de én azt vettem észre, hogy elég hamar kihűl a víz. De egy termoszban nagyon sokáig meleg marad.

2010. okt. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a tápszerhez jó, de itt a hűvös és arra gondoltam, hogy a teáját is fontos lenne melegen tartani, és az meg már két termosz, plussz cumisüvegek, plussz tápszeradagoló :-) Azért próbálkoznék inkább vmi jól bevállt cumisüvegre fejlesztett vmivel :-) Cumisüvegtartó termosz a babatáskánkhoz volt, de az a termosztól nagyon messze van. Gondoltam hátha ezek a drágábbak jobbak, de ezt meg nem szeretném "próbára" megvenni.
2010. okt. 14. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy termosztáska ami hungarocell-es belül sz@rt se ér fél órát se birja megtartani a meleget


van avent termosztáskánk is na az már egy fokkal jobb de hütésben jobb mint melegen tartásban.


talán ez?

[link]

2010. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, ez ígéretesnek tűnik.
2010. okt. 14. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ha ez jó, akkor az autós melegítő miért nem?

Nemrég voltunk wellness szállodában, ahol mikró nem volt. Vittük az autós melegítőt, beleraktam a cumisüvegben a hideg vizet, feltekertem a melegítőt a maximumra, és kb. 1 perc alatt felmelegítette annyira a vizet, hogy el tudtam készíteni a tápiját. Ha autóval mész valahová, az autós töltővel ugyanígy működik a dolog.

2010. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, tudom, hogyan kell használni az autós melegítőt, csak mint írtam, mi sokat kirándulunk. Elmegyünk egy dbig autóval, ott megmelgítem, de csak egy óra múlva kér enni, addig meg kihül a babatáskában és a Tesco-s 1000 forintos termosztáskákban...Ez a termék, amit válaszoló linkelt, melegen is tartja... az autós melegítő pedig nem...
2010. okt. 14. 09:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem...
2010. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dm-es cumisüveg melegentartó. Forró vizet öntök a cu

isüvegbe, és így 3-4 óra alatt hűl benne langyosra. A tápszert kimérve külön viszem gyógyszertárban kapható popsikrémes tégelyben ami 20 ft

2010. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
DM-s ennyire jó??? Nem is hittem volna...Gondolom az nem 6000 forint, ma úgyis megyek DM-be megnézem. Köszönöm. A port én is külön szoktam vinni, hogy biztos, ami biztos friss legyen a tápi, vettem tápszeradagolót, nagyon pratikus kis dolog, 4 adag por fér bele, van hozzá kis tölcsér, talán 1000 forint volt.
2010. okt. 14. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!