Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális hogy bukik...

Meddig normális hogy bukik egy baba?

Figyelt kérdés
Keresztlányomról van szó aki fél éves és a folyadékot szinte mindig kibukja.A szilárdabb ételt nem.Az apukájának is ez volt és pár hetesen műtötték anno.A dokijuk azt mondta majd kinövi!Csak én gondolom úgy h ez nem jó?
2011. ápr. 4. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a kicsi szépen hízik, őt nemzavarja a bukás, akkor nincs probléma. Akkor vn gond, ha megáll vagy inkább csökken a sőúlynövekedése, súlya, savas a visszabukott dolog, marja a nyelőcsövet. Az én lányom simán bukós volt, kb. 10 hónaposan maradt l nála az állandó bukás, addig maradt a napi 5-5-szori átöltöztetés :S
2011. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hízik rendesen,7.5kg:) pedig koraszülött volt.Csak az a baj h fél egy óra múlva jön vissza a folyadék és kesernyés szagú(nem tudom h ez savasnak számít-e)
2011. ápr. 4. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után természees, ha savanyú, hisz már keveredett a gyomorsavval,elkezdődött az emésztés.. Őt zavarja, ha bukik? Sír utána? Hanem, akkor normális a dolog, hisz egy féléves sokat mozog, nyomódik a gyomra, a gyomor záróizma meg még nem zár tökéletesen.
2011. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagyon bukós volt, de hál' Istennek kinőtte. Ha a súlya gyarapodik, szerintem nincs gond.
2011. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szokott sírni bukás után.Akkor így már megnyugodtam:)Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 4. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
kb 8 hós koráig
2011. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mármint kislányom addig bukott
2011. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!