Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általánosságban mikor mehet a...

Általánosságban mikor mehet a baba a mózes kosaras babakocsiból az ülő, sportkocsiba?

Figyelt kérdés
Tudodm, ha már ül biztosan, de mégis, kb. mikor?
2011. ápr. 4. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Tőle függ...6-7 hós korban.
2011. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha teéjesen dönthető a sportkocsi, akkor kb.4 hótól (van olyan, aki kinövi a mózest).

a mi lányunk 6 hós kora óta van sportkocsiban (ez is dönthető). ülni még most sem tud, pedig lassan 9 hós.

2011. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kisfiammal is az a gond, hogy kinőtte a mózest, de még nem tud ülni csak kitámasztva. 7 hós. A babakocsink sportrésze pedig nem dönthető teljesen, csak olyan 3/4-ig és félek, hogy előre bukik, vagy oldalra, mert még elég bizonytalan.
2011. ápr. 4. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3 hónapos és elég gyorsan nő, mert ha a mózesben szépen be van csomagolva akkor pont végig ér.Elővettem hát a sportkocsit ami 175 fokban dönthető és tettem egy plédet a gerince alá.Nem hiszem, hogy baja lenne tőle, hiszen a hordozóban meg szinte ülő testtartásban van (mondjuk abban nincs sokat).Nagyon élvezi, hogy nézelődhet :)

2 nap után vissza kellett raknom a mózesbe mert hűvösebb volt, de nagyon nem tetszett neki, hogy nem tud nézelődni.

Természetesen ha olyan idő lenne még akkor a mózest használnánk de így szerintem szükségtelen.A sport babakocsi meg téliesíthető, így ha hideg van akkor is tudjuk használni és természetesen eszembe se jut felültetni benne.

2011. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De miért nem kötöd be a sportba????Én úgy csináltam.
2011. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekünk a gyógytornász azt javasolta, hogy 7 hótól (amikor már felhúzta magát, és támaszkodva ült) már vihetem a sportkocsiban 45fokban döntve. viszont ha nyeklik oldalra (mert elfáradt), akkor döntsem vissza fekvésbe.


ha a tiéteket nem lehet fektetni, akkor jobb, ha csak rövid időkre használod a babakocsit, amíg megtanul ülni.

2011. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mózesben 4 hónapos koráig volt csak el... utána a hordozóban sétáltattam, mert így már tudott nézelődni... olyan 6 hónapos kora körül ültettem a sportkocsiba, de még döntöttem... amúgy pont jött a tél, úgyhogy túl sokat nem volt benne... most 11 hónapos és természetesen már úgy használjuk a sportkocsit, mint a nagyok :))))))
2011. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!