Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen vittétek le...

TKI Ibolya kérdése:

Hány hetesen vittétek le először a babátokat sétálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az én babám március 23-án született és nem tudom mikor mehetünk le először sétálni.
2011. ápr. 4. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Közel kettő hetes, tehát elvileg már viheted:) Eddig szoktattad a friss levegőhöz? Egy hétig nem vittem volna ki, de aztán hétvégén már biztos, hogy kivittem volna, most nagyon szép idő volt. Napi 10-15 perc eleinte, aztán már egy hét múlva akár egy órát vagy többet is kint alhat.
2011. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk másfél hetesen kezdtük szoktatni a levegőhöz bár a védőnő már hamarabb is javasolta..

Így 2 és fél hetesen volt az első sétánk ..

Jó babázást! :)

2011. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lanyom teli baba de igy is kivittem 2 het utan mindennap 5-10 percre eloszor majd fokozatosan 5 percenkent mindig tobb idore.. Most juniusi babam lessz, valoszinu kiviszem meg hamarabb is ha szep ido lessz.
2011. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen szoktattam már a levegőhöz,délutánonként úgy aludt hogy nyitva volt az erkély ajtó ebben a szép időben.
2011. ápr. 4. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:

A nagy 5napos volt, amikor először 2órát sétáltunk. Kellemes nyári du-este

A kicsi 2hetes volt, most jan. született.

2011. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerdán született,vasárnap már sétáltunk. Ez augusztusban volt.
2011. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom január elsején született, 5.-én vittük haza, 6.-án jött a doktornéni és mivel akkor éppen nagyon szép napos idő volt, aztmondta nyugodtan kivihetjük 10-15 percre.20 perc lett belőle de nagyon élvezte a friss levegőt.Másnap 1hetesen szintén szép idő volt, akkor 25 percet sétáltunk.Aztán fokozatosan minden nap többet 5-10 percekkel.10 naposan bevásároltunk vele, most órákat alszik kint a friss levegőn ebben a jó időben.Februárban is sokat volt kint mikor hűvösebb volt, de mínusz 5 fok alatt nem vittem ki soha, meg mikor esett az eső vagy a hó mert nem terep babakocsink van:)

Most 3 hónapos a lánykám :)

2011. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Januar vegen szuletett, szerdan hoztuk haza es csutortokon kivittuk mar 10 percre, mindket gyerekorvosunk ajanlotta.
2011. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!