Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg a bébiétel,...

Hogy oldjátok meg a bébiétel, főzelék melegítést, melegen tartást?

Figyelt kérdés

Most kezdünk kanalazni, könnyen elhűl ez a kis mennyiség. Próbáltam, hogy beleállítom meleg vízbe, de ha elé teszem félek, hogy magára borítja, ha nem, akkor meg nagyon lassan tudom neki adni...

Megmelegítés forró vízben lassú, lehet mikrózni?


2009. febr. 27. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, mikrózz.

Amíg az én babám is elnyammogja sokat hűl. Én a konyhaasztalon a bébifotelban etetem a hat hós picimet, és kb. fél adagnál 4 másodpercre beteszem a mikróba. Az pont elég és kellemes hőmérsékleten etetem tovább.

Előre melegített zselépárna ( nem ömlik ki, nem forrázz ) is jó megoldás. Evés előtt megmikrózod ( ne forróra) és kézben tartva azzal fogod a főzit. Nagyobb méretűt vegyél, azzal mintegy körül lehet ölelni, vagy mintegy alátét rátenni a kezedben a tálkáját.

Sok sikert.

2009. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2009. febr. 27. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!