Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Saját főzelék 6 hónaposnak?...

Saját főzelék 6 hónaposnak? Tejfölös krumpli főzi?

Figyelt kérdés
krumplifőzeléket csináltam, adhatok neki belőle? annyira nagyon enné megkostoltattam vele és jobban enné mint a bébiételt.
2011. okt. 15. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

A védőnőm azt mondta, hogy tejföl csak 1 éves kor felett adható és először 12 %-os. Én ezt betartottam.


Persze a te gyereked, a te döntésed mit adsz neki!

2011. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

szia,


nyugodtan adj Neki belőle, ha ízlett!! nem lesz baja tőle!!


Ági

2011. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsim egy éves elmúlt, 16 hónapos és a védőnő nem ajánlja a tejfölt! nah de főzelékbe más! de szerintem kérdezz rá a védőnődtől................( hívd fel mobilon én is azt szoktam, ha nem tudok valamit!
2011. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, de látni kellett volna mennyire izlett neki, kiabált érte, de nemmertem adni neki csak 3 kiskanállal:(
2011. okt. 15. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
a tejföl miatt nem ajánlott.ha már mindenképp tejtermékest akarsz neki adni,akkor natúr joghurtot tegyél bele,de szerintem ez még ráér két hónapot
2011. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Egyértelműen nem adható még neki. A tejtermékeket majd csak 8-9 hónaposan lehet adni, de a tejföl az még később.Szóval, még csak egye a neki való ételt.védőnő
2011. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Megint a védőnők...:S Nem hiszem,hogy 3 kanál megárt neki.Nem egész dobozzal kell adni neki.Csak picit az íze miatt és azt is a főzelékbe bele.
2011. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Tejtermeket biztos, hogy erosen nem ajanlott ilyen korban. Savanyitott tejtermeket (kefir, natur joghurt) is csak 8-10 honaposan javasolt. Tejet es tarsait csak 1 eves kor utan. Szemely szerint en megvarom vele a 2 eves kort. De te tudod. A harom kanal is bejut a szervezetebe, az is mennyiseg. De nem vitatkozom. Nalam okosabb emberek talaltak ki, hogy mikort szabad adni tejtermeket, es nem veletlenul.
2011. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!