Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái!...

Tápszeres babák anyukái! Lehet piros a babám popsija a tápszertől, vagy ez vmi más?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos kislányom tegnap du. kapott először tápszert pótlásnak az anyatej mellé, és este már kicsit piros volt a popója. Mára még pirosabb lett, ma estére pedig fájt is neki, pedig sokat szellőztettem, nem dörgölöm törlőkendővel, hanem sima vízzel öblítem le, ha bekakilt, és nem hagyom pállni a pelusban. Sudocrem-mel és a doki által felírt krémmel kenem. Beba HA-t kapott, kap azóta is minden etetéskor 60 ml-t pótlásnak. Fogalmam sincs, mitől lett ilyen csúnya.
2009. febr. 27. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is 3 és fél hósak vagyunk, eddig még nem tapasztaltam, hogy a tápszer okozna hasonló problémákat.
2009. febr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is ezt a tápszert használjuk, de nem volt ilyen problémánk. Lehet a pelus nem jó, nem szívja be rendesen a pisit.
2009. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyanezt a pelust használjuk, amióta megszületett (vagyis próbáltunk még hármat, de azok nem voltak jók). Mára még rondább szegénynek. Talán a 2 szem paradicsom a ludas, amit én ettem? Köszi a válaszokat!
2009. febr. 28. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj kamilla teát, és azzal töröld át neki, utána kend be Sudocream-mel, sokkal jobban felszívja a kis bőre.
2009. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megpróbálom!
2009. febr. 28. 22:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál, tényleg a tápszer a ludas, de azért, mert hirtelen kapott túl sokat (60 ml), nem szoktattuk hozzá. Pelenkadermatitisze van, de elmúlik majd szerencsére. :) Köszi a válaszokat!
2009. márc. 2. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!