Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a fiammal. Délutáni...

Mi lehet a fiammal. Délutáni alvás után a bal oldala azon feküdt, amikor felkelt teli lett piros holyagszerü viszketö pattikkal. Fél orán belül elmult. Mi lehet?

Figyelt kérdés
most estére meg a melkasa lett olyan mi ez?bevigyem ügyeletre,vagy mit csináljak?viszket is neki.eddig még ilyennel nem találkoztam.ő már mindent eszik régota.22 honapos
2011. nov. 5. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide, hogy mindent eszik?


Ha csak az ágyban jön ki rajta akkor vagy az ágyban él valami ami összecsipkedi vagy az ágynemű anyagára vagy a mosószerre allergiás.

2011. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ugyhogy nem ételallergia,azért irtam,hogy mindent eszik.nemhinném,hogy ágyba élne valami,eddig nem élt?és irtam a mellkasa is olyan lett,akkor már nem volt ágyba.
2011. nov. 5. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami fél órán belül elmúlik az a csalánkiütés. Keress rá a neten.
2011. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!