Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akarja mindig bekapni...

Miért akarja mindig bekapni az arcom?

Figyelt kérdés
Jövő héten 6 hónapos lesz kisfiam, kb pár napja kezdte,hogy magához húzza az arcom, és ahol ér ott bekapja az arcom, rámcuppan és úgy csinál, mintha szopizna.Nem éhes, ez játék közben van általában.Ja és mikor felveszem bújik a nyakamba is:)
2011. ápr. 5. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
a lányom is ezt csinálja. szerintem egyrészt utánozná a te puszidat, másrészt talán jól esik a kis ínyének :) én imádom mikor ezt csinálja alányom!
2011. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálta az én fiam is ennyi idősen. Mi is úgy gondoltuk, hogy puszit ad. Azóta is úgy adja, csak nem kapja be az arcunkat, de tátott szájjal közeledik. 17 hónapos egyébként.
2011. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En kisfiam is ennyi idos,es ugyanezt csinalja,en nagyon szeretem :)))
2011. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azta :-D akkor lehet, az én fiam se éhségből csinálja? :-) ma 5 hónapos és egy-két napja időnként ezt teszi én meg "tömném", hogy bizti éhes. aztán csodálkozok, ah nem igazán kell neki több cici :-D köszi! :-)
2011. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jaj én is úgy élvezem, csak kíváncsi voltam, hogy más babája is csinálja-e, ezek szerint igen:)

Én is azt gondolom, hogy puszit ad :D

2011. ápr. 5. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos a fiam, ő is csinálja, amikor puszikát kérünk tőle :) Én pluszba kapok az orromra is a maga kis módján, én vagyok az egyetlen akinek utána még az orrát is bekapja :))
2011. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én lányom is így adja a puszikat
2015. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!