Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van az hogy 1 honapos...

Miert van az hogy 1 honapos babam 2 napja csak nehezen tud elaludni es akkor is csak 10-20 percre?

Figyelt kérdés

A tegnap reggel 7-tol este hatig szinte folyamatosan ebren volt, ha szopizas kozben bele is aludt, par perc mulva mar ebren is volt, nem tudtuk egy picit sem lerakni,sot jarkalni kellett vele. Ilyent meg nem csinalt.Amig az olemben volt ugy tunt hogy jo melyen alszik, de amikor beraktam a kisagyba rogton felebredt es sirt.

Mitol lehet ez?


2009. febr. 28. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nővérem fia nem tudott rendesen szopni, amire súlyvesztés miatt jöttek rá. Állandóan ébren volt és sírt. Mikor elkezdett fejni és lemérni, akkor lenyugodott a baba.

Nem lehet valami ilyesmi a baj? Náluk kb 3 hetesen jött ez elő.

2009. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lenne a gond mert en is szoktam merni es eleg sokat eszik, es szepen is gyarapodik.
2009. febr. 28. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy mitöl van nem tudom de az én kislányom is ezt csinálta.söt még most is ezt teszi.5 honapos.nem alszik napi 2-3szor 20-25 percet.ezért délután kiteszem a babakocsival a teraszra és ott a levegön alszik 2orát
2009. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést!:) Nálunk is ugyanez a helyzet. Eddig szépen aludt. Most mindig megébred, ha fenn van, akkor meg sírdogál mert fáradt. Lehet a levegőben van valami..
2009. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!