Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek babakocsit, ha...

Vennétek babakocsit, ha lábzsák nélkül kapható? Most egy éves a lányom.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
persze, nyárra úgyse kell lábzsák, maximum majd veszek hozzá. de szerintem el lehet lenni nélküle is!
2011. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem.


mégpedig azért nem mert ha valóban jó a kocsi akkor a tesónak is azt fogjuk használni és egy kisbabának mindenképp kell lábzsák.


nagy mák kell ahhoz hogy úgy szülessen hogy nem kell .

2011. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szeptemberi a lányom és februári a fiam. A babakocsit kölcsön kaptuk, lábzsák nem volt hozzá és nem is vettem mert nem tellt rá. Igenis meg lehet lenni lábzsák nélkül is, az enyémek is csak elvoltak valahogy nélküle (most 2.5 és 1 évesek). Takarók, anorák teljesen jól pótolja.
2011. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze.


Nem is feltétlen szükséges, de ha meg szeretnél, akkor lehet kapni olcsón használtat. Én 1500-ért vettem a teszen pl.

2011. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi csak nagyon nagy hidegben (-10-15 fokban) vagy nagyon nagy szélben használtuk a lábzsákot.

Attól függ, milyen kocsit szeretnél, de ha most 1 éves a lányod, akkor gondolom egy könnyű sportkocsira gondoltál, és eddig volt "normális" nagy kocsitok (gondolom lábzsákkal)

Mi olyat vettünk amihez nincs lábzsák, de nem is kellene, mert nyáron úgysem kell, télen pedig a 2 év közeli gyerkőcre hogy húzod rá? Nem fogja elviselni sem abban a kis időben sem, ha egyáltalán babakocsival mentek már akkor. Ekkora nagylány már jó meleg overált kap és járva közlekedik. Ha meg mégis lábzsák, akkor cipőstül szerintem nem nagyon lehet ráhúzni a kocsira is és a gyerkőc lábára is, hiszen már rég lelóg a lábtartóra a lába. (nekünk legalábbis olyan a lábzsákunk a "normál nagy" kocsihoz, hogy a váz alá kell húzni az alját, és nem csak a gyerkőc lábát kell beletenni.


Szóval szerintem nyugodtan vehetsz lábzsák nélküli kocsit egy ilyen nagylánynak :o)

2011. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Siman,nyarra nem kell telen meg meg lehet maskepp is oldani.
2011. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs hozzá lábzsák.

Nekünk olyan babakocsi van amihez minden részét külön kellett megrendelni, habár így mi választhattunk minden egyes résznek színt.

Kemény mózes van hozzá, így a telet a mózesben volt. most már ül és még hidegebb van kellene a lábzsák, de majd jövö télen veszek hozzá. lehet maga a márkájához valót venni vagy akármilyen mást. lehet bundásat és nyárit, ezer félét, van olyan ami -30 fokik tartja a höt stb...

2011. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem alszik benne, akkor 1 év felett teljesen felesleges a lábzsák. Főleg, hogy mire jön a hideg, már majdnem 2 éves lesz, akkor meg már nem is használjátok valószínű a kocsit.
2011. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen! 1 év fölött meg pláne!
2011. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, de vettünk hozzá. Nem olyan márka, de megfelel. Rá lehet rakni azt is.
2011. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!