Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek fekete babakocsit...

Vennétek fekete babakocsit kisfiúnak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Kinéztem születendő kisfiamnak egy Quinny Buzz szettet feketében. Nekem nagyon tetszik, vagány, divatos stb. Szerintetek?
2011. okt. 26. 11:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

"Nekem nagyon tetszik, vagány, divatos" ezt még megértem...


de!

nyáron is fog kelleni babakocsit használni és majd nagyon át fog melegedni . csak abba gondolj bele hogy ha fekete pólóban vagy kint a hőségben mennyivel több napot szív be mint a világos.


nem ajánlatos...

2011. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez nem egy ócska gagyi babakocsi, hanem egy Quinny Buzz! Namost ezek uv szűrősek stb...úgysem tűző napon fogok vele sétálni. Ja és nem az volt a kérdés, hogy sütni fog-e nyáron a Nap, hanem, hogy vennétek-e fekete babakocsit?
2011. okt. 26. 11:13
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

nem

nekem sötétkék volt és nyáron majd belesült a pici pedig nem vittem közvetlen napra (la is cseréltem egy világoskékre)


ja és hiába volt uv szűrős akkor is fakult

2011. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha te eldöntötted, akkor nem érdemes más véleményét kikérni. Teljesen igaza van az elsőnek, feketét sosem, hisz hiába nem mész vele a tűző napra, sétálni nyáron is mentek, süt a nap a fekete pedig szívja magába. Attól, mert nem gagyi még fekete marad. Én sem vennék. Mellesleg minden por, kosz meglátszik rajta, könnyen kifakul. És persze az sem utolsó szempont nálam, hogy a fekete nem épp babához való szín.

Lehet divatos, de nem feketében.

2011. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

köszönöm a részletes kioktató választ a quinny buzz előnyeiről .


nem vennék sem fekete sem sötét színü babakocsit .



egy szintén quinny babakocsis anyuka.

2011. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
hiába uv-szűrős, attól még felmelegszik a napon. én sem vennék feketét, de még sötét színűt sem.
2011. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!

(ráadásul ez a babkocsi divat mánia is megőrjít. UV szűrő???hahah...másikon már kis motor is lesz és tolni se kell)

2011. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mi ajándékba kaptunk egy fekete nagyon szuper Quinny babakocsit, kisfiam május végén született, szóval pont nyáron kezdtük használni, és semmi gond nem volt vele. Leheth kicsit kifakult, de nekem ez fel sem tűnt, míg nem írta vki...

Szóval már másfél éve használjuk (két nyarat szuperül kibírt, és nem volt benne melege a kisfiamnak) és én nagyon meg vagyok vele elégedve. Bár engem a színe nem is nagyon érdekelt, inkább az, hogy sportos, három- és nagykerekű, és nagyon kényelmes!

SZóval ha csak a szín miatt aggódsz, sztem nem érdemes. Pláne, ha tetszik is!

És a konkrét válasz a kérdésedre: vennék, naná!!!

2011. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Simán vennék. Mondjuk mi motoros rocker família vagyunk, így nálunk extrémebb dolgok is beleférnek:) Például vettünk a gyerekeknek halálfejes kombidressz, lángnyelves kendőt. Irtó édesek voltak benne.
2011. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyik válaszadó vagyok. Vki írta, h minden kosz meglátszik rajta, ami egyáltalán nem igaz! Nekünk van fekete quinnynk, és nagyon könnyen tisztítható, és a kosz nem látszik meg rajta olyan könnyen (nem úgy, mint egy világosabb bkocsin).
2011. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!