Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsit meddig hasznaltok/t...

Babakocsit meddig hasznaltok/tatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 21 hónapos,és még mi használjuk. Most már próbálom egyre kevesebbet használni, de kénytelen vagyok,mert a gyerek kényelmes,én meg a tesót cipelem a pocakba,így őt már annyira nem bírom. A tesó júli-ban fog születni, akkor majd kap egy testvérfellépőt.
2011. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi még most is, 2 éves volt decemberben a kislányom., nem az a gyalogolni szerető fajta, volt egy időszak amikro szerettett motorozni, de ez már a múlté.....a játszó elég mesze van, kb. 10 perc nekem kényemes tempóban, ha vele elindulnék, akkor fél óra alatt seérnénk oda, annyi érdekesség van útközben. plusz ha vhova időre kell menni, akkor pláne kell a babakocsi. tavaly tavasz-nyár-ősszel bicikliztünk, babaüléssel, de most nem tudunk, mert félidő terhes vagyok.
2011. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

21 hóig

szeret gyalogolni és tud is sokat

2011. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másfél évesen ült benne utoljára. Utálta sajnos előtte is, csak erővel lehetett belerakni. (Most 2,5 éves, lány).
2011. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam decemberben volt két éves, és most is használjuk.


Ma voltunk pl. orvosnál, nem is mehettünk volna másképp, mert babakocsival fél óra séta.


Másrészt most, a dackorszak idején nincs is más választásom, mint magammal vinni sétához, ugyanis gyakran előfordul, hogy megmakacsolja magát fél órányira az otthonunktól, és nem hajlandó egy lépést sem megtenni. Ilyenkor bizony bele kell ültetnem:)


Örülnék persze, ha már nem kéne használni, de most még eléggé rá vagyunk szorulva.

2011. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves koráig, de a vége felé már ritkán. Ahogy elindult 14 hónaposan, sétához már egyáltalán nem vittük, csak orvoshoz, bevásárláshoz. Engem nem zavart, hogy fél óra alatt értünk a játszótérre, hiszen az a fél óra is a levegőzés része volt. Felszedegette a botokat, köveket stb.
2011. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!