Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszabb terepen lakók,...

Rosszabb terepen lakók, milyen babakocsit használtok? Elégedettek vagytok vele? Minél többen írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

Mi olyan helyen lakunk a városban /debrecen-/ ahol a lerakott térkövek 30-40fokos szöget zárnak be egymással - off: kösz Kósa! - és az utcán nincsennek járdák csak füvesitve van meg az autóút nem igazán bababarát megoldás sajnos.


szóval lehetetlen közlekedni.

az első babakocsink Retrus volt de állandóan emelgetni kellett megutáltam utánna Graco Mirage volt az városba való mamánál van könnyü szerkezetü birta a strapát.


most egy német babakocsink van Haberkorn eddig ez a legjobb mindenhol dupla kerekes és nem forog szépen megy elöre és emelgetni is könyebb.

2010. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
jav. nem forog összevissza, szépen megy.
2010. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem a Baby Care-től volt olyan babakocsim, aminek felfújhatós gumikereke volt. Az első kerekei nem mozogtak.

Én nagyon meg voltam vele elégedve.

Ma sem tudnék olyan babakocsit tolni, aminek mozog a kereke és össze-vissza megy, nem arra, amerre én akarom.

Valódi terepjáró volt, kényelmes, nagy, könnyen irányítható. A fiam 2 éves koráig tudott benne úgy aludni, hogy a lábai nem csüngtek ki.

Egyetlen hátránya az volt, hogy 25kg. De ha nem emeletes házban laksz és nem kell felcipelni, akkor teljes szívemből ajánlom.

Mellesleg kicsire összecsukható és nem látszik olyan nagynak, mint amilyen. Szóval tényleg praktikus.

2010. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A 12:37-es vagyok.

Ezt a fajtát nem kellett megemelni a hepehupás út miatt. Egyszerűen vette az akadályokat. A huppanók pedig eltűntek a gumikerekekben valahol...:)

2010. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Bébé Confort High Trek

3 hatalmas kerékkel, bírja a macskakövet, az erdei utakat, a sarat, a 20 centis havat.

2010. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia nekünk ilyen fajta babakocsink van.


[link]


Jó tulajdonsága, hogy masszív, kényelmes a babának, jó nagy kerekei vannak ezáltal a nálunk lévő kátyús földes úton is tökéletesen lehet tolni.

Hátránya: ami az előnye is hogy masszív ezáltal nehéz ha átfordítjuk a kart átfordul a súlypont és így csak jó úton lehet tolni.- megjegyzem ez nagy sok átfordítható karos babakocsinál így van.

Nálunk a méret nem volt lényeg mert kombi autónk van és most, hogy már megy a fiunk egyre kevesebb szer kell vinni a babakocsit is.

2010. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen lesz:

[link]

bolygó kerékkel...itt,Dunakeszin vannak jobb és rosszabb utak...de inkább megyünk biztosra és rendeltünk nagy kerekűt, minthogy szenvednem kelljen télen.Ugyanis hamarosan megszületik a kisfiunk:)38hetes pocis

2010. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az enyém nem a legmodernebb fajta, de nagyon szerettem. Pocsék utakon, járdákon is gond nélkül tolható, sőt, télen a hóban se volt vele gond. Ja! Ami még nem elhanyagolható, hogy a gyerek lelkét se rázza ki: [link] (lehet, hogy Carmennek is ilyen volt először). Nekem nem okozott gondot, hogy picit meg kellett billenteni, ha padkára mentünk vele.
2010. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

majdnem


ilyen volt:

[link]


és igy néz ki:

[link]

2010. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Carmen22.Merre laksz Debrecenben?
2010. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!