Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak mikortól vált anyássá...

Másnak mikortól vált anyássá a babája? Nekem 8 hónapos a fiam és kb 2 hete, senkit nem tűr el az esti lefektetési rituálénál, fürcsi, kaja, stb. eddig apával csinálta ezt, de már nála is olyan hisztit vág le, hogy nem vesz levegőt, meg ilyesmi.

Figyelt kérdés
szerettünk volna elmenni ketten 2 napra pihenni, de már nem merem itthon hagyni, senkire.
2009. febr. 28. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
8 hónapos kortól kezdődik az ún. szeparációs szorongás. El fog múlni, 1-2 hónap alatt, az a lényeg, hogy most babusgasd, meg ha el kell menned, mindig szólj, hogy vissza is jössz. Akkor megtanul bízni benned. Az én kislányomnál 9 hónaposan kezdődött. Eddig szépen eljátszott egyedül, de most állandóan jön utánam és sír, hogy vegyem fel. Az apjával nem csinálja, csak velem. Szerintem megható ez a nagy ragaszkodás.
2009. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!