Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pesztonka elektromos orrszívó....

Pesztonka elektromos orrszívó. Ki hogy volt vele megelégedve? Versenybe száll a porszívó-féle orrszívóval?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a porszívósat nem próbáltam, mert Pesztonkát örököltünk, és nekünk bevált. Előtte tesómék évekig használták mindkét gyereknél, ők is szerették.

2 hetes volt a kislányom, amikor először használtuk, és rendesen kiszívta a váladékot.

2011. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt használtam a 3 nagynál és a picinél is ezt kezdtem. Nagyon bevált, bár kicsit tovább tart ezzel kiszívni a trutyit, ha sok van. Aztán kaptunk egy porszívósat és ezt is használom. Ha csak kevés a váladék, akkor a Pesztonkát, ha meg több, a porszívósat.
2011. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nagyon jó, nekünk bevált. Nem ijed meg a hangjától mert nem olyan zajos mint egy porszívó. És a cuccot is kiszívja rendesen. :)
2011. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi csak a pesztonkát használjuk de semmi probléma vele.
2011. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk viszont sokkal jobb a porszívós. A pesztonka is szív ki valamennyit, de közel sem annyira jól mint a porszívós. Én úgy vagyok vele, ha már mindenképpen "zaklatni" kell a gyereket ilyenekkel, akkor legalább a lehető legeredményesebb módon. A lányom a pesztonka hangjától is félt eleinte, most 1 évesen, már a porszívóshoz egyedül vigyorogva jön.
2011. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17 hónapig a Pesztonkával kínlódtunk.Azt hittem, minden kijön vele, aminek ki kell, de nem.Vettem porszívóst, és az szerintem ezerszer jobb.Nem kell olyan mélyen az orrába dugni, és hamarabb végzünk.
2011. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!