Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik csoportba tartoztok?

Melyik csoportba tartoztok?

Figyelt kérdés
A kisbabájukat agyon féltő, mindentől óvó csoportba, vagy abba amelyik úgy gondolja, hogy egy kis kosz, egy kis kutyasimogatás nem árt a babának?
2011. ápr. 7. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenben az arany középutat kell megtalálni. Nem féltem túlzottan, de nem hagyom mocsokban hemperegni sem. :)
2011. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Második. Én azért se szólok ha tudom h elfog esni (persze csak ha nem esik nagyot) legalább így megtudja h mi lesz belőle és többet nem igazán csinálja majd. A kosztól se féltem.
2011. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerekemnél az elsőbe, másodiknál a másodikba.
2011. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
1.baba van(9 hónapos)és kint játszik napközben a bullterierek között :D!Imádják egymást!
2011. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerek, és a másodikba. Nálunk eső után "kötelező program" a tócsákban ugrálni. Imádja, én meg jókat nevetek rajta. Persze, ha épp megyünk valahova, akkor nem, de itthon miért ne. Simogatja a macskát, kutyát, kergeti a tyúkokat. A virágos kertben ülve "homokozik" a földdel, ahol nincs még virág. Napi minimum 2 garnitúra ruha megy a mosásba, de nem bánom, hiszen gyerek...

18 hónapos eleven kis lurkó anyukája

2011. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Èn azt hiszem mindegyikbe.

Vannak dolgok amiket utálok, pl ha maszatos vagy koszos vagy pl kutyasimogatás után kéz mosás. Itt úgy értem hogy persze kikeni magát a homokozóba de nincs a fagyi a homok meg a kutyaször is az arcára ragadva.

Aztán nagyon oda figyelek hogy ne legyen baja, de pl tudom hogy mire képes és azt hagyom hogy csinálja. Pl ha oda üti a fejét fordulás közben a padlóhóz tudom hogy nincs baja, de ha lecsúszik valahonnan és úgy üti oda az azért fáj, habár ekkor sem rohanok azonnal.

azt gondolom hogy én is megkostoltam a homokot de nem ettünk a földröl, vagy nem volt kosz körülöttünk.


Van olyan barátnöm aki a 3 éves gyereket 3 fok lépcsön nem engedi egyedül. De pl a tesómnál meg koszban vannak a gyerekek, azzal a felszólítással hogy kis kosz nem árt.

2011. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ide az agyonféltők úgyse fognak írni. Nem féltem a kosztól, játszós ruhában megyünk piszkozni, ha hazaértünk mosakodás. Én inkább a kajával vagyok ilyen dilemmában. Ezektől a "fúj krémtúró, nápolyi, keksz, gyümölcslé, ropi, stb, csak egészséges, bioboltban vett, házilag készített kaját adok a gyerekemnek" szülőktől vagyok kicsit rosszul, akik szinte lincselnek, ha kiírod, hogy a gyereked bolti gyümölcsjoghurtot kap tízóraira. Mi is ezt ettük, meg sajtostallért, kukit, nutellát, szörpöt ittunk, és lám, egészséges felnőtt emberek vagyunk. Húú, most kiöntöttem a lelkem:)
2011. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Második:D
2011. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy agyonféltő,hogy ne mondhassa senki,hogy nem vállaljuk fel.Legalább ide le tudom írni.Gyerekekkel csak szabadban találkozunk,nem járunk bevásárlóközpontokba mikor valami influenza járvány van.Ha beteg én még betegebb vagyok,ha elesik kiakadok,ha kettőt tüsszent állandóan ellenörzöm nem lázas.

Csak én tudok vigyázni rám,csak velem van bíztonságban.Soha nem aludt nélkülem,ébredéskor is mindig jelen vagyok.

Csak azt eszi amit én főzök,vagy anyukám,anyós már esik,vendéglőben nem evett soha.

Ha egyedül játtszik a szobájában ,közbe benézek,félek nehogy valamit szájába tegyen.Nem vagyok azon az elven,hogy egy gyereknek el kell esnie.Soha nem hagytam sírni.

Nem akarok lefárasztani senkit,ennyi elég.

Ja,második gyerek nagy korkülönbséggel,most 3 éves.Elsővel teljesen az ellenkezője volt.

2011. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok,elfelejtettem írni,hogy ha lehet,ne ítélkezzen senki,inkább próbáljatok meggyőzni arról,amit úgyis tudok.Hogy ez nem jó így.
2011. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!