Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kérdés! Aki Tescós...

Pelenka kérdés! Aki Tescós pelenkát használja meg van elégedve vele? Milyen minőségű?

Figyelt kérdés

Ma voltunk bevásárolni eddig pampers pelenkát használtunk, de akcióban volt a tescós pelus, így vettünk 2 csomaggal, hátha bejön, meg 4600,- volt a 2 csomag/ 108 db.

Szerintem hasonló, mint a pampers, csak nem olyan színes mintás.


2011. ápr. 8. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sokan meg vannak elégedve vele. Mi nem voltunk. Mi pont a Tesco-sról váltottunk át a Pampersre. De nekünk az volt az oka, hogy a lányom babának nagyon kis husi duci volt, és a Tescos pelenkák vastagok már üres állapotban is. A Pampers az, ami tök vékony, és mégis sokat bír, sok folyadékot magába szív.


Sztem ha a lányom vékony(abb) baba lett volna, a Tescos pelenkával nem lett volna más bajom.

2011. ápr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jó volt, miután kipróbáltuk, csak azt használtuk. Pont olyan jó, mint a Libero/ DM-es pelus, csak olcsóbb.
2011. ápr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Pedig én nem találom vastagabbnak, mint a pampers. Hasonló vastagságú és méretű.

A lányom nem is kövér, de nem is vékony, kis csinos. :) Ja amúgy 14 hónapos és 10 kg. :)

2011. ápr. 8. 00:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet, hogy nem vastagabb, hanem valahogy merevebb... szóval olyan mint a kartonpapír, a Pampershez képest. Legalábbis nekem ilyen érzésem volt vele kapcsolatban.
2011. ápr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy icipicit tényleg vastagabb,de minőségre ugyanolyan jó,én maximálisan elégedett vagyok vele,mikor akciós,csak azt veszem.Akción kívül nem,mert akkor drága.
2011. ápr. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használtuk éveken át, tökéletes a minősége.
2011. ápr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A barátnőm azt mondta, hogy műanyag és bepállott a kislánya popsija benne, de én nem próbáltam még
2011. ápr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A sima tescos tényleg műanyag,de a szines tescos nagyon jó.Szerintem félúton van a vastagsága a pampers és a libero között.Mi is ezt használjuk nappal,éjszakára meg eggyel nagyobb méretű pamperst.
2011. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Libero vállt be, de keresztlányomnak meg csak a tescos.(nekem kisfiam van)
2011. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nagyon jó a tescos!!!én nagyon szeretem!!!
2011. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!