Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt egy párnás kérdés, innen...

Volt egy párnás kérdés, innen jutott eszembe, h minek adnak minden baba-ágyneműgarnitúrához kispárnát? Hisz úgyis tudják h senki nem használja. Ahelyett pl. adhatnának egy zsebes tárolót automatikusan.

Figyelt kérdés
Tudom h vhol lehet így is kérni pl. neten,de a boltokban nem ez volt a tapasztalatom.Ti tudjátok vmire használni a kispárnát?Mert nekem csak áll a szekrényben..
2010. szept. 6. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyémben is volt, de mivel max 2-3-5 milliméter vastag, így az első hetektől ez volt a feje alatt. Erre tettem a pelenkát a bukások felfogására. Mikor azok elmúltak, csak a "párna" maradt. Zsebes tárolót én varrtam magam.
2010. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én 3 évesem még mindig azon alszik. Persze nem újszülött korától, csak úgy 1-1,5 éves korától. Addig tényleg felesleges.
2010. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez egy jó kérdés.A miénkhez ráadásul olyan párnát adtak,ami ilyen tök pihe puha habos babos,és legalább 6-7 cm vastag,ha hason altatnám rajta,teljesen belesüllyedne a feje,abszolut nem való baba feje alá...kész életveszély.Aztán vannak olyanok biztos akik az ujszülött feje alá is betennék,mert hozzá volt a készlethez...Most 16 hónapos,de egy jó darabig még biztos hogy azt a párnát nem adom a feje alá.
2010. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát nekem az anyósom anno nagyon hiányolta.....lehet h miatta adják....:)...

viccet félretéve gondolom azért h el tudják mondani, h készletben adják, én úgy néztem h hidegebb időben hintázásra pont alkalmas

2010. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én babakocsiba teszem, pléd helyett a baba alá. A játszón meg én is beszoktam tenni a hintába :) Párnaként nálunk sem funkciónált.
2010. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is első perctől azon altatom a babát. Kb ugyanolyan vastag, mintha egy textilpelust összehajtanék, de plüss, és a babám nagyon szereti. A kispárna lett nálunk az alvós bigyula, beteszi alá a kezét, és hozzányomja az arcához. Hason sosem alszik, csak háton, gyűlöl hason lenni, azt csak ébren erőltetem, hogy a mozgásfejlődése alakuljon. 4 hónapos.
2010. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is a garnitúra kispárnája lett a "csicsis"...nem tudom miért szerintem annyira nincs is jó anyaga, de mégis azt szereti a lányom, azzal alszik.
2010. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sosem használtam párnaként, de jó hasznát vettem a babakocsiba betéve, nyáron beleizzadás ellen, télen a hideg ellen védett.

Mi a paplant sem használtuk, én azt tettem le a földre játszószőnyegnek, és a sok játékot rápakoltam, a babám meg azon játszott sokat hason fekve.

2010. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!