Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! Babakocsinál mennyir...

S. O. S.! Babakocsinál mennyire fontos a lábtartó állíthatósága?

Figyelt kérdés
Kislányom hét hónapos,elég hosszú baba. Most cserélném a babakocsiját. Találtam egy minden szempontból megfelelőt,ez az egy kis "bibi" van vele,hogy a lábtartója nem állítható.Még nem volt dolgom ilyen kocsival,ezért érdekelne mennyire hátrány!
2011. ápr. 8. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szerettem, hogy állítható a lábtartója, az én lányom még másfél évesen is úgy aludt a kocsiban, hogy nem lógott le a lába. Nekem fura, hogy fekszik mondjuk a gyerek de a lába lóg le. Bár azt nem tudom kényelmetlen-e nekik.
2011. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél olyat amiben lóg a lába,legalább is az én lányom utálta....vennem kellett olyat aminek állatható a lábtartója.
2011. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pont ma néztem én a lányomon (13 hónapos, "alacsony", most olyan 80 cm körül van), hogy olyan furán lóg a babakocsiból a lába... ahogy hanyatt fekve aludt szegény.

pedig elméletileg ennek a lábtartója még jó is...


sztem olyat vegyél, amiben nem fog lógni a lába!

2011. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megerősítettetek a döntésben, nem ilyet veszek!
2011. ápr. 8. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!