Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin babakocsinál 10...

Pierre Cardin babakocsinál 10 kg-os babát nehéz tolni? 15 kg-ot bír el a babakocsi.

Figyelt kérdés

Vettem az expressz.hu-n egy használt babakocsit.

Nagyon kedves volt az eladó és szép a babakocsi.De úgy érzem,mintha becsaptak volna.

Egyenesbe könnyen tolható,de ha fordulni kell vele,pedig bolygókerekes elég nehezen lehet tolni.

Létezik,hogy mivel a 9,5 hónapos kisfiam 10 kg már kicsi lenne?Lehet,hogy újat kellett volna vegyek?Mondjuk nem volt nagy összeg 12 500 ft.De akkor is ez nekem 4 gyerek mellett elég sok.


2010. szept. 29. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad a típust. A tolókarja fordítható? Az enyémet csak akkor nehéz irányítani, ha felé néz a gyerek. Ha megfordítom, akkor könnyű manőverezni vele. Nem hiszem, hogy egy 10kg-ós gyerek már ennyire leterhelné.
2010. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van babakocsi amit nehéz irányitani,és van amit könnyebb,hiába bolygókerekesek.És ez nem a baba súlyától függ,toltam már többféle babakocsit is.Az esernyőkocsikat én pl. nehezebben tudom irányitani.
2010. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszotokat!

Nem fordítható a tolókarja.

Nem tudom a típusát.Van elöl karfa,lábzsák és esővédő hozzá.

Egyébként nagyon kis formás s könnyen fel tudom emelni.

Hát akkor ne is reklamáljak az eladónál ugye?

2010. szept. 29. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges.

Lehet csak meg kell szoknod és utána könnyen fogsz vele közlekedni.

Második voltam.

2010. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem régi pierre van, bébégo. Az pont fordítva működik, nagyon fordulékony de viszont nehéz tolni kicsit, amióta a gyerek is súlyosabb (bár mióta olajoztunk rajta picit könnyebben megy).

Az enyémen van alul állítási lehetőség egy kis pöcköt lehet három állásba tenni:

ha teljesen be van nyomva akkor fix

ha félig akkor bolygó ugyan de nehezebben tolható (ezt nem is értem mi a francnak van)

ha ki van engedve akkor nagyon fordulékony.

ezt ellenőrizd le hogy van. Ha így se jobb akkor vidd el bicikli szerelőhöz, majd ő eldönti ok-e.

2010. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!