Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van ételmelegítője,...

Akinek van ételmelegítője, jó? , megéri megvenni? és mindent lehet benne melegíteni, nemcsak tápszert?

Figyelt kérdés

Melyik márkát érdemes megvenni és hol lehet kapni jó áron?

Köszönöm a segítséget.


2011. ápr. 8. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van, de sosem használtam, mert nem fér bele az AVENT cumisüveg, csak a vékonyabbak. Ettől még lehet nagyon klassz dolog, csak azért szólok, hogy ha már megvannak a cumisüvegek, figyelj rá, hogy jók legyenek a cumisüveg melegítőbe. :)
2011. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van, de gyűlölöm. Kizárólag az anyatejet melegítem benne. Túl forróra melegíti, mikor jelzi hogy kész van. Ráadásul minimum 10 perc, mire meleg lesz és állandóan szaladgálnom kell, hogy a megfelelő hőmérsékleten vegyem ki.
2011. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is van, tavaly nyáron vettem, amikor Horvátországba mentünk az akkor 8 hós fiammal. Nagyon bevált, ebbe belefér az Aventes cumisüveg, de lehet benne üveges kaját is melegíteni. Pár perc alatt meleg lesz, autós és otthoni használatra is jó. Itthon persze nem használom, mert vannak ennél jobb megoldások, de utazáshoz szuper volt.
2011. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Momert Aqua van. Biztosan vannak jobbak (és drágábbak) is, de én elégedett vagyok vele. Beleférnek a kicsi és nagy Avent cumisüvegek, Avent tárolópoharak is, és a bébiételes üveg is beleállítható. Való igaz, hogy néha nehéz kivárni, hogy felmelegítsen valamit, és ha sokáig van benne az étel/tápszer, túl melegnek tűnik, de én már hozzászoktam, és elég rutinosan használom.

Én a házi babakaját Avent pohárban tárolom, és abban is szoktam felmelegíteni.

2011. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk canpol babies van. Imádom :)


Villámgyorsan a megfelelő hőfokra melegít mindent. Legyen az tápszer, tej, tea, vagy anno bébiétel. Csak rá kell jönni, hogy milyen hőfokra állítsd a gombját, ha nincs használatid.


Például 2 dl tápszer a nagy üvegesre tekerve (lásd kép) 3 perc. Ugyanennyi a kecskeméti bébiétel kétszer megkavarva.


De belefér bármilyen cumisüveg avent, nuk, tehát a szélesek is, de belefér a bébiételes üveg is. De inkább a felette lévő tálkába érdemes melegíteni a kajcsit, mert utána az üveg nagyon forró :)


Használtan vettem, de szerintem még pár gyereket biztosan kiszolgál olyan strapabíró. 22 hónapja minden nap nyúzzuk. :) A brendonban láttam tavaly 7ezer akármennyiért, én 3ezerért vettem a teszveszen igaz lassan 2 éve. :)


[link]

(bocsi a képet loptam nem a mienk van fényképezve)

2011. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

van és nem nagyon használtam. inkább a mikrót vagy utazásnál a szállodában. Bebe confort a miénk.

a normál bébiételes üveg belefér.

2011. ápr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi,hoyg írtatok....

Vettem egy canpol babies-t.....mostmár mindig azt használom,és tök jó,csak ki kell tapasztalni,hogy mit mennyi idő alatt és melyik hőfokon hogy melegít fel.

Minden belefér,úgyhogy én már nem tudnék nélküle lenni.

Szerintem is nagyon jó kis melegítő.

2011. ápr. 11. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!