Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az üzleti tejet felkell...

Az üzleti tejet felkell forralni, vagy csak melegiteni kell? én pl rajo 1,5 ös, nem tartos tejet adok neki,5 napig áll el. én nem forralom, de azt mondták, hogy pedig kell. tényleg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell forralni.Rajta is van a dobozán, hogy magas hőn kezelték.A lényeg, hogy ne UHT tej legyen.

(Csak megjegyzem, hogy nekünk a doki azt javasolta, hogy minél magasabb zsírtartalmú tejet adjak.Én 2,8%-ost, vagy 3,5%-ost adok.)

2011. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elvileg kell. Mennyi idős a babád? Ha lehet akkor inkább a 2.8%-os tejet ad. Nekem legalábbis ezt mondták. Ja,egyébként én sem forralom,mert úgy nem issza meg a lányom,csak melegítve. A védőnő azt mondta,hogy nem baj,mert már nem baba.

22 hós kislány anyukája

2011. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bolti tejet nem kell forralni. Az már hőkezelt, nincs benne baci. 2,8-ast vagy 3,5 -öst adj neki. Nekik még kell a tejben lévő zsírtartalom. na meg az íze is jobb.
2011. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 honapos fiu
2011. aug. 10. 13:30
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és nekem a gyerekorvos azt mondta,hogy alacsony zsirtartalmut kell adni.,mert a többi megterheli állitolag
2011. aug. 10. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:

tejfehérje mértéke egyforma bármelyiket is nézzük. De nekem a vnő azt mondta,hogy egy gyereket soha nem diétáztatunk,tehát minél magasabb zsírtartalmút adjunk.

A

2011. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez jó......

Nekem meg ezt mondták: Ultramagas hőmérsékleten tartósított 3,5-öst adjak. Forralni boltit nem kell, csak testhőmérsékletűre langyosítani a fogyasztáshoz.

2011. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!