Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek éjjel is megébred a...

Akiknek éjjel is megébred a picitek, mikor van az utolsó ( aznap esti ) etetésetek és hány órától kezdődik az "éjszakás műszak"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 10:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Az enyém most 8 hetes, este 8-kor eszik utoljára, majd hajnali 1 órakor illetve 4-kor kéri legközelebb a cicit.

Baba korát is írjátok meg.

Köszi.

2011. ápr. 9. 10:59
 2/5 anonim ***** válasza:
6 hetes. Vacsizni 9-fél 10 körül szokott. Utána éjjel 1 körül ébred, aztán 4 körül. De most éjjel pl. egyszer kelt fel, fél 5-kor (de tegnap ébren volt délután 2-től este 10-ig).
2011. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tisztára, mint az enyém.Az enyém is gyakran olyan örökmozgó - legalább minden harmadnap - hogy egész nap versekben alszik max.1-1 órát, de azt se minden etetés között, aztán 8 óra fele szó szerint kidől, de 1 órakor már "talpon" van.
2011. ápr. 9. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
szia.az én babám is pont úgy alszik,eszik általában mint a tied,de volt már olyan is hogy 6 órát aludt egyszerre éjszaka. 4 hetesek leszünk
2011. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 4 hetes a fiam és pont így alszik, 10 körül vacsi, utána éjjel 1-kor és 4 körül eszünk. De mivel tegnap egész nap fent volt, ma éjszaka pihenőt kaptam, este 11-től reggel fél 5-ig. 4 hete most vagyok jól kipihenve. :D
2011. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!