Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz amig alszik...

Mit csinálsz amig alszik éjszakás műszak után a párod és a baba is épp délelőtti alvását tölti?

Figyelt kérdés
Kicsi a lakás sajnos, alig merek megmukkanni.Ráadásul így csináltam meg a vizsgáimat is, h párom aludt, közben a babát csitítottam...ja meg persze tanultam is.Ti hogy vészelitek ezt át lelkileg?Jön majd az újabb vizsgaidőszak...
2010. ápr. 25. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez pont most van :) Apa bent a hálóban, pici idekinn a nappaliban (az ő szobácskája a hálónkból nyílik). Ilyenkor itt alszik kint délelőtt, 1 órát, netezek :) Én sem merek mozdulni.
2010. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is éjszakás a héten és a baba is most alszik:)Csak nekünk kertes hzunk van:)Szóval msot úgy csinálom,hogy baba és apa együtt alszanak:) én meg már indulok és kertészkedni (azért a képet is mutató baba őrzőt viszem magammal ,jobb élni mitn megijedni:D)
2010. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk apa a hálóban, baba vagy nappali, de inkább bent a kiságyban (egy szobában alszk velünk). Olyankor eltakarítom a reggeli maradványait, utána net vagy tv. A vasalást is ilyenkor intézem (de azt ugye hála istennek nem kell minden nap- útálom!!) :)
2010. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a vasalás jó ötlet, s nézi a kiságyból, elvan addig :)
2010. ápr. 25. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyobb a lányom, (4 éves)De anno úgy oldottuk meg hogy míg apa aludt bent a hálószobában, addig mi a konyhában elvoltunk!Alvásra míg pici volt, ott volt a bölcső az ebédlőben, vagy a babakocsi, de legtöbbször a kiságyába raktam apával egy szobába, és aludtak együtt!Kertes házunk van, elég nagy, így nekem annyira nem volt nehéz ezt megoldani!Most 32 hetes kismama vagyok, így a 2 gyerkőccel már kicsivel nehezebb lesz, de biztosan megoldjuk ezt is!Apa, meg hozzászokott már a nappali zajokhoz!4 éve állandó éjszakás!
2010. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ti párotok meddig alszik?
2010. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő sajnos alig tud, felkel már 11-12 körül..
2010. ápr. 26. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!