Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnál ilyen 5 hónaposnak való...

Adnál ilyen 5 hónaposnak való túrós desszertet a 6 hósodnak?

Figyelt kérdés

5 hósnak ajánlja de a túrót elvileg később kell bevezetni, nem, vagy 6 hósan már kaphat?

[link]


2011. ápr. 10. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:

én nem, túrót 8 hótól ajánlják, natúr joghurtot próbálhatsz 6-7 hónaposan (gyümivel mondjuk).

És én ovko-t egyáltalán nem adok, túl sok volt a cirkusz körülötte.

2011. ápr. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyrészt a túrónak nagyon magas a fehérje tartalma, nehéz megemészteni.

Plussz tele van cukorral. Ez nem más mint cukros massza. Ilyet te is tudsz nagyon egyszerüen csinálni, még üvegesböl is és nem kell hozzá cukor.

2011. ápr. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Ovkót meg Dinkyt elvből nem adnék:(((
2011. ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam is már ott kezdődik a probléma, hogy Ovko... Túl sok negatívat hallottam már róla.

Aztán a túró megint csak kilőve 6 hónaposan.

2011. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
OVKO-ék szerint ez ráadásul már 5 hósan adható... :-O
2011. ápr. 10. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Én adtam ilyet a kisfiamnak 6 hósan, azt hiszem 2*. Utána olvastam itt, hogy milyen botrány volt körülöttük. Na evett is a fene, hogy mit csináltam a gyerekemmel. De nem lett tőle semmi baja. Utána pihentettem a túrós dolgokat. 8 hónaposan már én csináltam neki túrós desszertet különböző gyümölcsökkel és imádja.

9 hós kisfiú anyukája

2011. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ovkot elvből nem. De pl hippes szedres gyümit adtam amikor hippék ajánlották, pedig a szeder csak 1 éves kor fölött adható.
2011. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!