Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos babának adtatok...

Hány hónapos babának adtatok először banános bébi desszertet? 6 hónaposnak lehet pár kanállal kóstoltatni?

Figyelt kérdés
100% banán bébidesszert (Hipp)
2010. febr. 18. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem kész bébiételben, hanem saját magam készítette banánt adtam, hogy mikor nem tudom, de 6 hónaposan már biztosan. az első ételek között volt a banán. A tápszerük is banános, humana baby fit és azóta is sokszor csinálok banánt keksszel, imádják.
2010. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amikor keksszel csinálod, megkérdezhetem hogyan? És milyen keksz ez?

Köszi előre is!

2010. febr. 18. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:

En pl ugy csinalom, hogy lemixerelem a banant, hozza reszelek egy almat es par darab piskotat. Nagyon imadja a fiam. Persze nem kapja minden nap. Foleg inkabb gyumolcsot es zoldseget kap, piskota nelkul. En a banant 4 es fel honaposat kostoltattam meg vele, almat 4 honaposan. Azota mar sokmindent kostolt, nagy baba, ugyhogy orvos tanacsara kezdtuk 4 honaposan a hozzataplalast.

5 es fel honapos baba anyukaja

2010. febr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)A piskóta amiről írtok, gondolom nem normál babapiskóta. Van bébi piskóta?
2010. febr. 18. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:

A Hippnek és a Milupának is van babakeksze, babapiskótája. Csak belemorzsolod a gyümibe, pár perc alatt felpuhul és már eheti is. Van 6 hós és 8 hós kortól adható is. A 6 hónapos kortól adhatót én már a kezébe is adom, hogy szopogassa, rágcsálja, mert nagyon könnyen oldódik, viszonylag veszélytelen ( 8 hós lesz jövő héten, van 2 foga). Amúgy a glutént a doktornénink szerint 5-7 hónapos kortól ajánlják bevezetni, azt mondta a főziket is már rántsam liszttel ( én még nem próbáltam, majd 8 hós korától).

Jó kóstolgatást!

2010. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike ;)
2010. febr. 18. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!