Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendő használatáról...

Hordozókendő használatáról kérek véleményeket. Bevált-e nektek, szeretitek-e, szereti-e a baba? Melyik típust ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszerű megkötős van. Bababiziben vettem 1.200,- Ft-ért és nagyon örülök neki! A babám szereti, ha meglátja már fülig ér a szája, jár keze-lába, mert tudja, hogy jön velem a lakásba. Sokkal több ideig bírom fogni vele, mivel nem a karomat terheli, hanem eloszlik a súlya és a kezeim is szabadok maradnak. Több pozícióban lehet a gyereket belerakni, még a kiságy rácsára is fel lehet kötni hintaágynak. Nekem XXL méretű van (én 170 cm vagyok), baromi hosszúnak tűnik, de mikor magamra tekerem már jó, lehet, hogy egy számmal kisebb is elég lett volna. Még csak itthon próbáltam, de amint megjön a jóidő, biztos így fogok vele leszaladni a boltba, mert egyszerűbb, mint a babakocsival kínlódni. Amin még gondolkoztam a mei tai, de ez alkalmi vétel volt. Itt egy oldal ami talán hasznos lehet neked, van összehasonlító táblázat és egy csomó tudnivaló a hordozókendőkről: [link]


Szerintem mindenképpen érdemes vásárolni!


Boldog babázást!

2009. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom mielőtt veszel próbáld ki, kérj kölcsön! Nekem nem jött be, kaptam, utáltam, elajándékoztam, mindig azt éreztem kibomlik a csomó -persze ez hülyeség - , meg nem éreztem stabilnak, én kengurut vettem. A barátnőm viszont meg van halva érte, nagyon sokáig benne utaztatta pici lányát. Mindkét megoldás ugyanolyan jó csak más más embernek!
2009. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem/nekünk nagyon bevált, hasznos volt

én varrtam magamnak, az első válaszoló írt egy linket azon az oldalon van szabásminta, vettem kétféle anyagot, közé polárt tettem és így fordítható volt kb 2300 Ft-ba került

2009. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Nekünk bevált a kendő,Én kaptam.6és fél hónapos lányunkat ebbe hordom.Egyszerűbb,mint a kocsi,melegebb,és test közeli.Rendszerint jókat alszik Rám kötve/egyébként nem jó alvó/Tudsz kötés módot váltani.Én NANDU-t használok,a mérete XL-es.

2009. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!