Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mástól is megkérdezi az...

Mástól is megkérdezi az anyósa telefonon? Hogy vagytok? A picik?

Figyelt kérdés

És még azt is: mikor beszéltél a férjeddel (külföldön dolgozik - nem mindegy, mikor beszéltem vele?...), és a sógornőddel beszéltél?

Csak én vagyok nem normális, hogy kiakadok azon, hogy miért kérdez végig mindenkit, hogy mikor beszéltem vele?


2011. ápr. 10. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes,ha érdeklődik,hiszen mégiscsak a gyerekeiről van szó.Gondolj bele,ha felnőtt gyereked lenne külföldön,te nem kérdeznéd meg minden oké-e?
2011. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból kérdezi. Nyilván te többet beszélsz a férjeddel, ő viszont kíváncsi a fiára.

Inkább a családot kérdezze végig, mint fél órát az időjárásról beszélni.

Szerintem ezen ne akadj ki :)

2011. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Érdeklődik. Mi ebben a rossz? Ha meg se kérdezné, akkor meg az lenne, hogy le se sz..

Örülj neki, hogy érdekli, hogy vagytok, hogy vannak a gyerekek!

2011. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Enegem is felhív, van, hogy naponta és kérdezi, hogy van az unokája. Engem az zavar, hogy nem jön ki hozzá. Ha mi megyünk a kislány sír tőle, mert úgy nyúl hozzá, hogy "jaj, csak nehogy sírjon, jaj-jaj". Persze, hogy megérzi a gyerek. Telefonon letudja a nagymamaságot, "oszt jólvan". Én ettől kapok agybajt.
2011. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj, hogy végigkérdez mindenkit. Formaságból vagy valós kíváncsiságból, érdeklődésből telefonál, mi másról tudna kérdezni mint a családtagokról? Gondolom neked unalmas, hogy ugyanazokat a köröket futjátok, én is így vagyok az anyósommal, de ez van, jobb mintha marnátok egymást!
2011. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Formális semmilyen kérdések. Idegenektől kérdez ilyeneket az ember. Két eset van, vagy ennyire távol álltok egymástól és nem akar közvetlenebb kapcsolatot veled, nyilván a fiára való tekintettel, kötelező jelleggel telefonál.

vagy ha egyébként ezenkívül, jól elbeszélgettek, akkor egyszerűen úgy érzi hozzátartozik a társalgáshoz, hogy ezeket megkérdezze.

2011. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is kivagyok a kérdéseiktől. Mikor terhes voltam: hogy van a baba, mit csinál? Nagyon értelmes kérdés... Most már megszületett a fiunk, és amivel a sírba visz: jól viselkedik a gyerek? Mégis hogyan tudna egy csecsemő rosszul viselkedni ebben a korban.

Szóval igen, engem is meg tud őrjíteni.

2011. ápr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocs utolsó vagyok, 4 hetest jelent az "ebben a korban". :)
2011. ápr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen megkérdezi, csak hiszed vagy sem, nem várja meg a választ! Megkérdezi, hogy aludtatok, minden rendben? Mire mondanám, hogy jól, már teljesen mást beszél és hülyeségeket, amire nem vagyok kíváncsi! Főleg azok után, hogy tegnap lefikázta az én 1 évesem, mert az ő lányának most van 1 hónapos pici babája. Azt mondta, hogy az én gyerekem ennyi idősen emlékszem milyen dagadt volt? No ezen eldurrant az agyam! Hogy jön ő ahhoz, hogy dagadtnak nevezze az én gyerekem? Ez pedig nem poén volt az ő szájából!
2011. ápr. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon tud miről beszélni, ezért kérdezgeti mindig ugyanazokat.
2011. ápr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!