Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Növekedés, fejlődési ugrásnál...

Növekedés, fejlődési ugrásnál nő a baba is? Mert az enyém nem nőtt két hete egy centit sem, és.

Figyelt kérdés

és pedig a súlya közepesen gyarapszik (260-at hízott az elmúlt héten. Tegnap lemértem és nem nőtt szerintem egy centit sem a 4 hetes vizsgálat óta, most 6 hetes.


Mikor lesz már neki is fejlődési ugrása?


2011. ápr. 12. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A fejlődési ugrás nem hosszra mutatkozik meg!Ez súlyugrás, ami 3 hetesen, 6 hetesen... stb. van.Nagyon szépen hízik! A 260 g hízás ennyi idősen nagyon jó, de ez csak az első 3 hónapban lesz így, utána azért lelassul lényegesen, olyan is lesz, amikor stagnál, mert már lemozogja.Havonta kell nekik 2 cm-t nőni, legalábbis a papírforma szerint.Semmi gond, ha 2 hét alatt nem nőtt!
2011. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval fejlődési ugrásnál híznia kell, nem nőnie!
2011. ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hízik szépen, de szerintem még akkor sem volt fejlődési ugrása, pedig már 6 hetes múlt két napja. Vagy már volt, csak nem vettem volna észre?


Hetente szoktam mérni.

2011. ápr. 12. 08:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában a 6. és a 7. hét között szokott lenni.De az első 2 hónapban egyébként is nagyon szépen híznak.( ilyen hízás nem lesz többet)Lehet, hogy nem veszed észre.Azt viszont észre fogod venni, hogy gyakrabban megéhezik és/vagy többet eszik.
2011. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk sem változott a "magasság" de a súly nagyon is. mióta hazahoztuk a kórházból 2 kg-t hízott és ma 6 hetes.

Amúgy a hosszuk elég ha havonta 2cm-t nő.

2011. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én picim elég lassan kezdett el hízni és azóta sem hízik heti 300-400-kat, ahogy itt mások írták. Neki megvan a 150-200 közötti érték hetente.
2011. ápr. 14. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!