Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 12. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:

-fekete kiszívja a nap

-nem túl angy alul a kosara

2011. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem láttam a leírásban, hogy átfordítható lenne, szerintem az fontos, hogy ne süsse egyfolytában a nap, vagy ha fúj a szél, ne közvetlenül a babát érje. Egyébként jónak tűnik.
2011. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nacebee ***** válasza:
maga a márka jó,de nem lehet átfordítani a kart ahogy elnéztem a képet.
2011. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megtaláltam egy másik oldalon is. Itt írja, hogy átfordítható és a képeken is látszik, hogy az.

[link]


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. ápr. 12. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:
más színbe nincs?szerintem túl morbid
2011. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne a színével foglalkozz! A babakocsira vagyok kíváncsi, hogy jó márka-e!
2011. ápr. 12. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyet akartam,láttam élőben, nem tetszett.A kar nem átfordítható, hanem 2 irányból lehet rátenni a részeket.

Nekem túl nagynak, kezelhetetlennek tűnt.Ráadásul a sport rész nagy és nem lehet kicsire csukni, szóval mikor azt kell használni akkor egy vázat(ami szintén nem kicsi)meg a sport részt kell a csomagtartóba betuszkolni....ráadásul nem is könnyű rátenni a vázra a részeket.De ez csak az én véleményem, nézd meg élőben ha tudod.

2011. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!