Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a Chipolino Maxima 3 in 1 multifunkciós babakocsiról?

Figyelt kérdés
Nyárra várjuk a kisbabánkat, valamilyen multifunkciós babakocsit szeretnénk venni, sok olyan kocsi van ami tetszik, de sajnos panellakás 4. emeletén lakunk és elég kicsi a lift a házban. Eddig ezt a Chipolino Maxima kocsit láttuk, ami úgy néz ki, hogy beférne, mert viszonylag kicsire állítható a tolókarja, de sajnos nem tudom, hogy mennyire praktikus ez a kocsi nyári babáknak.
2011. ápr. 3. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon hasonló gondokkal küzdök, még nem találtam meg a megfelelő kocsit. A Maximát én is néztem, de sajnos nem volt már az üzletben :((( Viszont mutattak egy másikat, ami 3 kerekű esernyőre csukható, és nagyon pici a váza kinyitva is. Azt hiszem Teana vagy ilyesmi volt a neve, szintén Chipolino Legközelebb mindenesetre felkészültebben megyünk, már minden irányban lemértem a liftet :)

Szerintem nyári babának amúgy mindegy hogy mennyire zárt, nem kötelező bebugyolálni, inkább télieknek jó a nagy mózeskosár. De esetünkben a nagytesó például nyáron született, de már javában hideg volt mikor még mózesban feküdt, akkor nagyon jól jött!

2011. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia,

Köszi szépen a válaszod. Méretre szerintem jó lenne, csak én pont attól félek, hogy a mózes túl meleg lesz neki nyáron, mert az műanyagból van, nem tudom, ezek mennyire szellőznek :(

2011. ápr. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!