Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 6 hós babámnak, a...

Adhatok 6 hós babámnak, a nekünk készitett töltött paprika szószából?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék.
2011. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,én kicsit a töltelékből is kóstoltatnék vele,ha már eszeget főzelékeket.Ugye jól olvasható a kicsit,mert nem arra gondoltam,hogy 3 káposztát beletömünk:-))
2011. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy adhatsz.Nem lesz tőle semmi baja.Paradicsomos bébiételek is vannak 6 hós kortól,úgyhogy szerintem adhatod nyugodtan.Én etettem már mindennel ilyen korban a kislányomat és semmi baja.Csak babot nem adtam.
2011. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ő is már 4 hós korától eszeget üveges bébiételeket. Csak hát ugye az nem cukros, és majdnem iztelen....!

De akkor adok neki:)!

2011. ápr. 12. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is adnék neki.
2011. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is adnék, fogok is, hiszen pénteken lesz 6 hónapos a kisfiam:)megkérem a mamit hogy csináljon, az övé olyan fini:)
2011. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kisfiam 6,5 hós és beleszoktam kóstoltatni a mi ételeinkbe.Valamelyik nap kelkáposzta főzelék volt itthon és kinézte a számból a kaját.Így leturmixoltam neki.Meg evett egy nagy adagot.De másból is szoktam.
2011. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én paradicsomot csak 8-9 hó közt adtam, akkor is meghajtotta.

szóval én nem adnék.

2011. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!